کد خبر: 87549

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

سردار نقدی گفت: انقلاب اسلامی عظمتی است که تمام محاسبات بین المللی را به هم ریخته است و این انقلاب برکاتی برای جامعه بشری دربرداشته که باید قرن ها شکرگزار آن بود از جمله از بین بردن حکومت ۲۵۰۰ ساله پهلوی.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر؛ سردار نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست تبیین و گفتمان سازی چهلمین سالکرد و پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: چهل سالگی انقلاب اتفاق بسیار مهمی است و دشمن در حال تصویر سازی غلطی از پیروزی خود و شکست ما در ذهن ها می باشد .

 

وی گفت : آمریکا ابزار کودتایی ، تروریستی، فرهنگی و نظامی را علیه ما به کار برده است که در تمام زمینه ها با شکست مواجه شده است.

 

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد : قصد آمریکا این بود که مردم کاری به شهادت، محرم و عاشورا نداشته باشند ولی در بدترین شرایط اقتصادی شاهد راهپیمایی ۲ میلیونی اربعین و یک میلیون جوان معتکف بودیم.

 

نقدی توضیح داد : آمریکا در حالی که همه ابزارهای اقتصادی را بکار گرفته بود در جنگ اقتصادی شکست خورده و اکنون امیدش به ابزار روانی است.

 

وی با بیان این که انقلاب یک روند پیروز در عالم واقع قرار دارد، بیان کرد : در همین یک سال اخیر زنجیرهایی از شکست برای دشمن اتفاق افتاد.

 

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد : در عراق ، سوریه، یمن و لبنان با گروگان گرفتن وزیرش قصد فتنه بین شیعه و سنی داشتند و سعی دارند با این مسائل کوچک ما را سرگرم نماید تا از واقعیت ها دور شویم.

 

نقدی با اشاره به این که آمریکا در سال ۸۸ در ایران فتنه به پا کرد ؛ یادآور شد : سه روز نگذشته دو برابر آن تعداد از مردم در طرفداری از انقلاب به خیابان ها ریختند.

 

وی ابراز داشت : یک عده می گویند سایه جنگ آمریکا بر سر ماست و این در حالیست که در پیشرفته ترین نقطه جهان، کالیفرنیا توانایی خاموش کردن آتش را ندارند.

 

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود : آمریکا در هر بیانیه ای که صادر می کند نام ایران را می برد و تصویر سازی غلطی از جمهوری اسلامی نشان می دهد و با شبکه های اجتماعی مسائل کوچک را بزرگ جلوه می دهد.

 

نقدی اظهار داشت : هرکس بخواهد موفق شود باید برآورد درست داشته باشد و اگر چنین نباشد شکست می خورد و این یک قانون است.

 

وی ادامه داد : تمام تئورسین های جهان می گویند باید ابتدا خود را بشناسی و بعد دشمن را زیرا درغیر این صورت شکست حتمی است.

 

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد : انقلاب اسلامی عظمتی است که تمام محاسبات بین المللی را به هم ریخته است و این انقلاب برکاتی برای جامعه بشری دربرداشته که باید قرن ها شکرگزار آن بود از جمله از بین بردن حکومت ۲۵۰۰ ساله پهلوی.

 

نقدی تذکر داد : انقلاب اسلامی مبارزه چندین ساله را به نتیجه رساند، آیا این چیز کمی است؟چند هزار سال آدم های فاسد و خبیث بر این کشور حکومت کردند و اگر کسی می خواست حرف حق بزند سرش را می زدند و مردم در آن زمان حق نداشتند سواد بیاموزند و این مختص طبقه اشراف بود.

 

وی اضافه کرد : در آن زمان تمامی روستاها از نعمت برق و آب محروم بودند و این در حالیست که در چهل سالگی انقلاب و در شرایط تحریم  ۷۴ درصد روستاها از نعمت گازبرخوردارند و ۹۱ درصد جاده ها آسفالت دارند و همه آنان تحت پوشش مخابرات و برق قرار گرفته اند .

 

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان داشت : انقلاب اسلامی به حاکمیت بیگانه پایان داد و به ایران استقلال، آزادی، مردم سالاری و به تمامیت جمهوری اسلامی داد و نمره اش ۱۰۰ است.

 

نقدی با بیان این که ولایت فقیه ستون خیمه مردم و کشور ایران است ، بیان کرد :  تنها رهبری است که به مردم سالاری ایران احترام می گذارد و رای مردم را پشتیبانی کرده و می گوید یک امانت و حق الناس است.

 

وی گفت : مسیر انقلاب درست و امور مملکت دست خود مردم است و باید شکرگزار این برکت و نعمت باشیم.

 

منبع/ راه آرمان

انتهای پیام/