کد خبر: 87556

در جشن 30 سالگی تشکیل بسیج دانشجویی مطرح شد؛

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: مراقب باشید از قطار انقلاب جا نمانید چرا که انقلاب منتظر هیچ کس نمی‌ماند تمامی بسیجیان ما به ویژه دانشجویان باید تلاش، کرده و با الگو قرار دادند شهدا در عرصه علم و تکنولوژی دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ، جشن 30 سالگی تشکیل بسیج دانشجویی به مناسبت دوم آذرماه سالروز تشکیل بسیج طلاب و دانشجویان به فرمان امام خمینی(ره) در پردیس خواجه نصیر دانشگاه تربیت معلم کرمان با حضور سردار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان و دانشجویان بسیجی کرمان برگزار شد.

 

سردار غلامعلی ابوحمزه در این گردهمایی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در تمامی این سال‌ها از مردم فلسطین دفاع کرده است ، گفت:تمامی موفقیت مردم فلسطین مرهون بهره‌گیری از فرهنگ بسیج و انقلاب اسلامی ایران است و پیروزی انقلاب اسلامی ایران به مردم فلسطین قوت و انگیزه دیگری داده تا مبارزات خود را ادامه دهند.

 

وی با اشاره به اینکه در جنگ 33 روزه، حزب‌الله با توان اندک و با وجود چهار پنج هزار نفر نیرو مقابل چهارمین ارتش بزرگ دنیا ایستاده و آنها را مجبور به شکست کردند بیان کرد: مردم غزه و فلسطین در سه جنگ پیاپی موفق به شکست صهیونیست‌ها شدند.

 

 

وی افزود: اینکه امروز مطرح می‌شود مردم ما الگوی همه آزادی‌خواهان جهان شده‌اند نه یک شعار بلکه یک واقعیت است چرا که به همه مستضعفان و آزادی‌خواهان عالم انگیزه داده است.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه در هر اربعینی که می‌گذرد بیست هزار نفر از ادیان مختلف از نقاط مختلف دنیا به برکت خون و راه و هدف اباعبدالله(ع) شیعه می‌شوند گفت: اتفاقات عجیبی مانند معجزه در حال اتفاق افتادن است.

 

 

 

 

وی با بیان اینکه ده‌ها موشک شهرک‌های صهیونیست‌نشین را هدف قرار دادند،ادامه داد:امروز دولت اسرائیل در حال فروپاشی است و مجبور به انتخابات زود هنگام شده است  ؛صهیونیست‌ها در برهه‌ای از زمان شش هفت کشور اسلامی را که با آن جنگ داشتند زمین‌گیر کردند اما امروز شرایط اسرائیل تغییر کرده و منطقه آبستن یک تحول بنیادین است.

 

 

 

وی بیان کرد: آمریکا، انگلیس و هم‌پیمانانش از ایجاد داعش نقشه‌های بزرگی در سر داشتند اما از این همه اتفاق چیزی نصیب آنها نشد و تنها نتیجه اتفاقات منطقه به وجود آمدن تعداد زیادی از نیروهای بسیجی در دیگر کشور غرب آسیا بود.

 

 

 

سردار ابوحمزه تاکید کرد:اجازه ندهید مشکلات امروز جامعه چون تورم، بازار سکه و ارز، بیکاری و غیره شما را از مسیر اصلی انقلاب غافل کندچراکه انقلاب اسلامی ما آرمان‌ها و اهداف بسیار بزرگ‌تری دارد که نباید اجازه دهیم حواشی و مسائل کوچک ما را از اهداف بزرگ راهمان دور کند.

 

 وی با اشاره به اینکه اگر تلاش و پشتکار داشته باشید مسیرها یک به یک خود را به ما نشان می‌دهد گفت: فرهنگ بسیج، همان عاشورا، مهدویت و اسلام است.

 

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اظهار داشت: مراقب باشید از قطار انقلاب جا نمانید چرا که انقلاب منتظر هیچ کس نمی‌ماند تمامی بسیجیان ما به ویژه دانشجویان باید تلاش، کرده و با الگو قرار دادند شهدا در عرصه علم و تکنولوژی دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کنند.

 

انتهای پیام/