کد خبر: 87612

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی:

کمالی پور گفت:عده ای از نمایندگان معتقدند که سخنان آقای ظریف در زمینه پولشویی مبتنی بر استنادات الحاقی نیست و همچنین این اظهارات گرا دادن به دشمن است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ یحیی کمالی پور نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با راه آرمان ؛ با اشاره به طرح استیضاح وزیر امور خارجه کشور در مجلس گفت:همه مسئولین باید نسبت به اعمال و رفتار خود پاسخگو باشند و آقای ظریف نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 

 

وی ادامه داد:در جایی که  وزیر امور خارجه  اقدامات خوبی را انجام می دهد قابل تقدیر است و در جایی که در گفتمان و عملکردش ابهام و ایرادی وجود داشته باشد باید پاسخگو باشد.

 

 

نائب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:طرح استیضاح وزیر امور خارجه توسط  نمایندگان به دلیل بیان کردن مطالبی در خصوص پولشویی است؛ چرا که عده ای از نمایندگان معتقدند که سخنان آقای ظریف در زمینه پولشویی مبتنی بر  استنادات الحاقی نیست و همچنین این اظهارات گرا دادن به دشمن است و بر همین اساس طرح استیضاح وزیر امور خارجه مطرح شد.

 

 

کمالی پور در پایان با اشاره به مطالب فوق و بیان اینکه زمان استیضاح وزیر امور خارجه مشخص نشده است، خاطر نشان کرد: باید این موضوع در کمیسیون تخصصی مطرح شود تا ببینیم به چه سرانجامی خواهد رسید؛ آنچه که مشخص است این است که طرح استیضاح آقای ظریف را تعدادی از نمایندگان امضاء کردند و وی باید برای پاسخگویی حضور پیدا کند.

 

انتهای پیام/