کد خبر: 87615

نانواکناری در گفتگو با " کرمان خبر"؛

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت : سازش با امریکا محکوم است چراکه امریکا قابل اعتماد نیست ، مذاکره و سازش با امریکا مصداق" آب در هاون کوبیدن است".

ولی‌الله نانواکناری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر در رابطه با سازش و تعامل با امریکا اظهار داشت : در خصوص مذاکره و سازش با امریکا باید بررسی کرد ایا امریکا به عهدش وفا می کند ؟ آیا امریکا قابل اعتماد است ؟ و آیا در قضیه ی برجام که یک معامله یک جانبه بود آن را پاره نکرد و بدعهدی نکرد؟

وی ادامه داد : زمانی می توان به امریکا اعتماد کرد و با او وارد مذاکره شد که به تعهداتش عمل کند در برجام تجربه به ما نشان داد که کسی بعد از دوسال مذاکره تعهدات خود را پاره کند قابل اعتماد نیست هم چنین این بار اول بدعهدی امریکا نیست .

 

جنایات گسترده امریکا علیه مردم ایران در طول تاریخ نشانه بارز بدعهدی و غیر قابل اعتماد بودن اوست

نانواکناری با اشاره به جنایات گسترده امریکا علیه ملت ایران تاکید کرد: امریکا اگر بخواهد اثبات کند که بدعهدی نمی کند باید به قبل برگردد به 28 مرداد ،کودتای نوژه ،سقوط هواپیمای مسافربری ایرباس ،جنگ تحمیلی و ترورها که منشا همه ترورها در ایران ، امریکا است ، امریکا باید بابت همه این جنایات از مردم ایران عذرخواهی کند و خسارات این ملت را بپردازد .

 

مذاکره و سازش با امریکا مصداق آب در هاون کوبیدن است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه در برجام امریکا به تعهداتش عمل نکرد ، اذعان کرد :امریکا قابل اعتماد نیست و  مذاکره و سازش با امریکا مصداق آب در هاون کوبیدن است و سازش با امریکا محکوم است  .

انتهای پیام/