کد خبر: 87782

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی :

نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت:رویدادهایی مانند 9 دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، راهپیمایی 22 بهمن و کنگره شهدای استان کرمان باید در سال جاری با رنگ جدیدی مطرح شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ، حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان کرمان در دومین همایش ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمان گفت: دشمنی‌های دشمن جدی است و هیچ وقت متوقف نمی‌شود و دشمنان با جنگ های سخت و نرم همواره تلاش می کنند تا مسیر انقلاب و مسیر اصلاح جامعه را تغییر بدهد .

وی با بیان اینکه لازمه مبارزه با استکبار و سلطه گری را مبارزه با استکبار درونی خود دانست, افزود: هر تغییر بیرونی متکی بر تغییر درون است و هر فرد برای مبارزه با سلطه و استکبار، ابتدا باید با سلطه و استکبار درونی خود مبارزه کند و آنچه انقلاب را از سال ۴۱ تا سال ۵۷ به پیروزی رساند چیزی جز این نیست که مردم سرنوشت خودشان را تغییر دادند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان اظهار داشت: بسیاری از توطئه ها علیه انقلاب اسلامی ایران از کودتاها تا جنگ تحمیلی و غیره با الطاف خداوندی به شکست انجامیده است.

وی با اشاره به اینکه پیشرفت و توسعه در فرهنگ قرآنی دارای آدابی است ,افزود: پیشرفت و توسعه در فرهنگ قرآنی آدابی دارد و باید به خدا ایمان و اعتقاد داشته باشید، صبر و استقامت پیشه کنید، در تمام امور تقوا را رعایت کنید، با خدا معامله کنید و خدا را ناظر بر کار خود بدانید.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی ادامه داد: چند رخداد در چهلمین سالگرد در پیش داریم که یکی از این رخدادها نهم دی ماه روز بصیرت است.

 

وی بیان کرد: رویدادهایی مانند 9 دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، جشن های پیروزی انقلاب اسلامی، راهپیمایی 22 بهمن و کنگره شهدای استان کرمان باید در سال جاری با رنگ جدیدی مطرح شود.

وی تاکید کرد: جشن های دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال باید متفاوت از سال های گذشته باشد تا دشمن درس های جدیدی از این اجتماعات بگیرد.

نماینده ولی فقیه در استان خاطر نشان کرد: کنگره سرداران و شش هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان رخداد عظیمی است که خردمندانه و هوشمندانه تدارک دیده شده است.

انتهای پیام /