کد خبر: 87820

زاهدی :

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت:دشمنان تصمیم داشتند بعد از انتخابات سال 88 به سمت براندازی نظام بروند ولی مردم علیرغم همه تنگناهای موجود در 9 دیماه همان سال با حضور پر شور خود به دشمنان اعلام کردند که ما حاضریم تحریم ها را تحمل کنیم ولی زیر بار آمریکا نخواهیم رفت .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در جمع نمازگزاران نماز جمعه اختیار آباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام ( ره ) و شهدا و آرزوی طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری با اشاره به نهم دیماه اعلام کرد : دشمنان تصمیم داشتند بعد از انتخابات سال 88 به سمت براندازی نظام بروند و شعارهای براندازانه علیه دین و مذهب سر می دادند ولی مردم علیرغم همه تنگناهای موجود در 9 دیماه همان سال با حضور پر شور خود بیعتی ماندگار با نظام و انقلاب اسلامی کرده و به دشمنان اعلام کردند که ما حاضریم تحریم ها را تحمل کنیم ولی زیر بار آمریکا نخواهیم رفت .

photo_2018-12-29_09-12-06

وی در بخش دیگری از بیانات خود با اشاره به آمارهای سازمان بهداشت جهانی افزود: متوسط عمر هر ایرانی در سال 57 حدود 55 سال بود اما امروزه بر اساس همان آمار متوسط عمر هر ایرانی  به 76 سال رسیده است که این مسئله مرهون خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد و باید قدردان این نظام باشیم .

رتبه هفتم ایران از بین هشت قدرت نظامی دنیا

 

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به مقاله چاپ شده در مجله American Interest که اقدام به رتبه بندی قدرتهای نظامی دنیا نموده است، بیان کرد: در این مقاله از بین هشت قدرت نظامی دنیا ایران رتبه هفتم را دارا می باشد و این در حالی است که در کشورهای همجوار و خاورمیانه مسئله نا امنی بیداد می کند اما در ایران به لطف اقتدار ایجاد شده امنیت کاملی وجود دارد .

وی  گفت:از جمله خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران ریشه کنی فلج اطفال ، کاهش آمار تلفات مادران باردار و پیشرفت های نظامی و هسته ای می باشد .

ب

امید است با همت دولت و مجلس حداقل فشار اقتصادی به مردم وارد گردد

زاهدی با اشاره به تقدیم لایحه بودجه توسط رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی تصریح کرد :در بودجه تقدیمی متاسفانه در بخش درآمدها، مشکل داریم که به تبع آن در بخش هزینه ها نیز با مشکل مواجه خواهیم شد . همچنین در این لایحه پیش بینی شده است که کمک های بلاعوض در قالب سبد های کالا به مردم داده شود که امید است با همت و تلاش دولت و مجلس حداقل فشار اقتصادی به مردم وارد گردد .

وی در بخش مهمی از بیانات خود ضمن اعلام اینکه دولت باید برای رفع مشکلات و معضلات به داخل کشور اتکا نماید نه به خارج ، به برجام اشاره داشته و توضیح داد: علیرغم پایندی ایران به کلیه تعهدات خود در قبال آژانس انرژی اتمی و وجود ساز و کارهای دور زدن  تحریمها ، اروپا چند ماه است که با ما بازی می کند ولی تا امروز بصورت عملیاتی هیچ اقدامی را انجام نداده است .

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بزرگترین مشکل ما مشکل بانکی است که اروپا تاکنون پای کار نیامده و برای حل این مشکل اقدامی صورت نداده است .

زاهدی

وی افزود : به دولتمردان نصیحت می کنم همانگونه که مقام معظم رهبری اعلام فرمودند باید به مردم تکیه کنیم چراکه با اتکا به مردم می توانیم بر مشکلات غالب شویم و پیروز این میدان باشیم .

انتهای پیام/