کد خبر: 87832

حجت‌الاسلام شیرازی :

نماینده ولی‌فقیه در نیروی زمینی سپاه‌ قدس گفت:ادامه داشتن هشت ماه فتنه در کشور یک موضوع از قبل طراحی شده بود و مقام معظم رهبری هم بارها تاکید کرده بودند که اغشاشات سال 88 نقشه از قبل طراحی شده دشمنان بود و دشمنان برای رسیدن به اهداف خود در کشور و ده سال برنامه‌ریزی کرده بودند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ حجت‌الاسلام علی شیرازی نماینده ولی‌فقیه در نیروی زمینی سپاه‌ قدس دیشب در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت گفت:نه دی متعلق به هیچ دسته و گروه خاصی نیست و در آن روز همه ملت ما به پشتیبانی از نظام، انقلاب و ولایت به صحنه آمدند.

برنامه ریزی ده ساله دشمن برای فتنه سال88

 

وی تصریح کرد:ادامه داشتن هشت ماه فتنه در کشور یک موضوع از قبل طراحی شده بود و مقام معظم رهبری هم بارها تاکید کرده بودند که اغشاشات سال 88 نقشه از قبل طراحی شده دشمنان بود و دشمنان برای رسیدن به اهداف خود در کشور و  ده سال برنامه‌ریزی کرده بودند.

 

وی با اشاره به عوامل شکل‌گیری فتنه 88 در کشور افزود: تا قبل از این ماجرا 9 دوره انتخابات ریاست جمهوری در کشور برگزار شده بود و چنین اتفاقاتی که در دوره دهم انتخابات ریاست جمهوری رخ داد در هیچ دوره‌ای اتفاق نیفتاده است که رد پای توطئه قبل از انتخابات مشخص بود و می‌توانستیم از قبل بفهمیم که حرکتی علیه نظام در حال طراحی است.

 

نماینده ولی‌فقیه در نیروی زمینی سپاه قدس با بیان اینکه عده‌ای در آن روزها به دنبال تطهیر خاندان پهلوی بودند، تاکید کرد: از حدود شش ماه قبل از انتخابات در روزنامه‌ای منصوب به یکی از سران فتنه مقالاتی چاپ شد که در آنها از خاندان پهلوی تجلیل شده بود و حتی مطرح شد که همسر شاه ایران از طرفداران انقلاب بوده است.  

وی ادامه داد: نسل جوان ما که نه شاه دیده و نه آن دوران را تجربه کرده بودند و متاسفانه دسته‌ای از آنها اهل مطالعه هم نیستند به راحتی فریب این مسائل را می‌خوردند.

 

 وی با بیان اینکه جریان فتنه 88 برنامه‌ریزی از قبل طراحی شده دشمنان برای براندازی نظام جمهوری اسلامی بود عنوان کرد: دشمنان نظام دو سال قبل از انتخابات افرادی را برای آموزش به دیگر کشورها بردند و چه کسی باور می‌کرد کسانی که روزی در ایران از مسئولان نظام بودند برای براندازی نظام به دیگر کشورها رفته ودر نقشه دشمن برای براندازی نظام جمهوری اسلامی سهیم باشند .

 

حجت‌الاسلام  شیرازی تصریح کرد: مدت‌ها قبل از انتخابات سال 88 مقام معظم رهبری روشنگری کردند و هشدار دادند که برخی از کاندیداها حرف‌های دشمنان را تکرار می‌کنند و تمایل دارند که مردم به آنها میل پیدا کنند که متاسفانه کسی به  رهنمودهای رهبری توجه نکرد و البته بیشتر از مردم این خواص بودند که توجه نکردند.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فرمودند در انتخابات 88 خواص انقلاب مردود شدند و به بیراهه رفتند عنوان کرد: متاسفانه در جریان انتخابات 88 عده‌ای حتی قبل از انتخابات دائم بر طبل تقلب کوبیدند.

وی بیان کرد:مردم ما هشت ماه اغتشاشات را تحمل کردند اما زمانی که دیدند دیگر پای انتخابات در میان نیست و پای دین، مقدسات و اصل نظام مطرح است به میدان آمدند و فتنه را سرکوب کردند.

 

 اگر در بحران‌ها و بحران‌سازی‌ها نگاه ما به  به ولایت باشد هیچ وقت گرفتار فتنه نمی‌شویم

 

نماینده ولی‌فقیه در نیروی زمینی سپاه قدس با بیان اینکه  تا زمانی که توجه ما به سخنان مقام معظم رهبری باشد در دام فتنه نمی‌افتیم. تاکید کرد:  اگر در بحران‌ها و بحران‌سازی‌ها نگاه ما به  به ولایت باشد هیچ وقت گرفتار فتنه نمی‌شویم یا اگر گرفتار شدیم آتش فتنه زود خاموش می‌شود.

 

انتهای پیام/