نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران گفت :دشمن در طرح ۲۰۲۰ اشاره کرده است که سال ۷۸ و ۸۸ و ۹۸ برای ایران برنامه‌ها دارد اما اگر ملت گوش به حرف ولایت باشد آمریکا و بزرگتر از آن هیچ غلطی نمی تواند بکند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر؛ همزمان با سراسر کشور امروز مردم کرمان در 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در مقابل حسینیه ثارالله تجمع کردند و شعار مرگ بر فتنه گر سر دادند و ابراز کردند که مردم ایران هوشیار هستند و با پیروی و اطاعت محض از ولایت فقیه هرگونه فتنه را در نطفه خفه خواهند کرد .

 

در این تجمع حماسی و بصیرتی حجت الاسلام و المسلمین علی شیرازی نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران، اظهار داشت :امروز ملت ایران آمده اند به دنیا بگویند ما پای انقلاب ایستاده ایم و بصیر و اگاه هستیم.

3004028_948

وی با بیان اینکه روز ۹دی روز خاموش کردن فتنه ۸۸ است ، افزود: امروز روز بصیرت و روز میثاق با ولایت است و اگر نگاهی به علت طرح دشمن در باره این فتنه بیندازیم ،می بینیم بعد از رحلت امام دشمن امید داشت کار ایران تمام شود.

 

نماینده، ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه ردپای توطئه از ماه‌ها قبل از انتخابات ۸۸ مشخص بود،ادامه داد:دستهای گرداننده پشت صحنه سال ۸۸ عامدانه طراحی کردند که انقلاب را بشکنند بحث تقلب برای همین بود و همه می دانستند که رای احمدی نژاد از موسوی بیشتر است اما پس از اعلام نتایج گفتند که تقلب شده و مردم به خیابان‌ها بریزند.

 

وی ادامه داد:اما مردم با همان بصیرت و ایمان در برابر نقشه های شوم دشمنان استقامت کردند و با شجاعت و روحیه شهادت طلبی ایستادند ودفاع کردند.

حجت الاسلام شیرازی تاکید کرد:رهبر معظم انقلاب فرمودند اگر شاه سلطان حسین‌ها بر کشور حاکم شوند فاتحه انقلاب خوانده شده است اما متأسفانه کسی به این رهنمودها توجه نکرد و البته بیشتر از مردم این خواص بودند که توجه نکردند.

وی افزود: اگر مدیریت هوشمندانه مقام معظم رهبری نبود معلوم نیست چه اتفاقاتی می افتاد این فتنه کار را به جایی رساند که آبروی ملت ایران در دنیا رفت و ملتی که تا پای جان برای حفظ انقلاب ایستاده است دشمن انقلاب شناخته شد.

شیرازی اذعان داشت: آقایان گفتند که تقلب رو مطرح کردیم که به رهبری فشار بیاریم و میر حسین رییس جمهور شود و این تجربه شد و زنده نگه داشتن نهم دی برای این حقیقت است که تجربه دیروز تکرار نشود.

7

وی توضیح داد: در اسرائیل سناریویی تحت عنوان شناخت اسلام و شیعه برگزار می شود و در سال ۸۸  اسراییل طرحی برنامه ریزی کرد که  ۲۰ سال در باره آن تلاش می کردند و طرح فتنه ۸۸ و هم فتنه برای ۹۸ برنامه ریزی شد لذا استکبار همه وجودش را در جهت اداره مطلوب این امر به کار می گیرد.

 

وی افزود:عالیترین و ممتازترین دستگاههای فکری در اختیار استکبار است آنها از ۱۵ یا ۲۰ سال قبل برای مسائل بلندمدت سرمایه گذاری، فکر و برنامه ریزی می کنند تا در آینده از آن جواب بگیرند و اجرا کنند.

 

حجت الاسلام شیرازی با اشاره به اینکه دشمن سال 68 برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی طراحی 30 ساله انجام داد، عنوان کرد:سال 88 دستهای گرداننده پشت صحنه عالمانه و عامدانه طراحی کردند تا انقلاب را سرنگون کنند.

وی ضمن محکوم کردن حضور سرزده ترامپ در عراق ،تاکید کرد :جناب آقای ترامپ! شما غلط کردید شبانه بدون اجازه مسئولین کشور عراق، وارد این کشور شدید .

photo_2018-12-30_12-06-49

نماینده، ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران خاطر نشان کرد: به عظمت سردار سلیمانی امروز دشمن در عراق و سوریه شکست خورده است و ان شاالله به همت مردم و مسئولین عراق، امریکا از عراق هم خارج می شود.

 

وی ابراز داشت :زنده نگه داشتن نه دی تجربه شد که چنین چیزهایی دیگر تکرار نشود اما آیا در آینده دشمن باز هم فتنه برپا می کند و دشمن در طرح ۲۰۲۰ اشاره کرده است که سال ۷۸ و ۸۸ و ۹۸ برای ایران برنامه‌ها دارد که ما باید بیدار باشیم و اجازه ندهیم دشمن کاری بکند.

وی بیان کرد:مسئولین باید دست و پای مردم را ببوسند و شبانه روز  کار کنند زیرا کار برای مردم عزت می آورد و سردار سلیمانی و رهبری در بین مردم عزیز هستند چرا که برای مردم کار می کنند.

 

8-21-700x394

حجت الاسلام و المسلمین  شیرازی در پایان گفت: اگر ملت ایران گوش به حرف ولایت باشد آمریکا و بزرگتر از آن هیچ غلطی نمی تواند بکند و مثل گذشته که فتنه ها در مدتی کوتاه خاموش شد در نطفه خفه خواهند شد و دشمنان شکست خواهند خورد.

انتهای پیام/

 

 

کد خبر : 87835