کد خبر: 87886

صدفی :

دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگی انقلاب اسلامی استان کرمان گفت:در مقطعی قرار داریم که وظیفه داریم کارنامه و دستآوردهای چهل سال گذشته انقلاب را در راستای خنثی‌سازی توطئه دشمنان برای جامعه تبیین کنیم و اهداف دشمن را برای نسل جوان شفاف کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ، مهدی صدفی دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگی انقلاب اسلامی استان کرمان شب گذشته در نشست صمیمانه هم اندیشی با مدیران مسئول رسانه های استان کرمان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت:آنچه که مایه سرافرازی چهل ساله نظام شده است حاصل خون شهدا و مجاهدت ملت ایران است.

ضرورت تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب برای نسل جوان جهت خنثی‌سازی توطئه دشمنان

 

وی افزود: در مقطعی قرار داریم که وظیفه داریم کارنامه و دستآوردهای چهل سال گذشته انقلاب را در راستای خنثی‌سازی توطئه دشمنان برای جامعه تبیین کنیم و اهداف دشمن را برای نسل جوان شفاف کنیم.

وی عنوان کرد: امروز در چهلمین سال انقلاب پیشرفت کشور آنقدر زیاد است که دشمن را هراسان کرده است و دلیل دشمنی استکبار نیز همین پیشرفت کشور است.

 

صدفی با بیان اینکه در هر کشوری روزهایی به‌عنوان روزهای ماندگار آن کشور  گرامی داشته می‌شوند بیان کرد: عدد چهل نماد پیشرفت، تکامل و بلوغ است و دارای تقدس خاصی نزد مسلمانان می باشد لذا چهل سالگی انقلاب دارای یک تقدس خاص است.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب در سال‌های گذشته با هدف براندازی نظام به‌دنبال توطئه در کشور هستند، ابراز کرد :دشمنان نظام در سال های گذشته و سال جاری در جهت براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران و ناکارآمد جلوه دادن نظام تلاش بسیاری می کنند و  در شبکه‌های اجتماعی ناکارآمدی نظام را تبلیغ می‌کنند و درصدد هستند تا نسل جوان را نسبت به نظام و آینده کشور نامید کنند.

مردم به دور از هرگونه نگاه سیاسی از آرمان های انقلاب دفاع می کنند

دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگی انقلاب اسلامی استان کرمان تصریح کرد : مردم به‌دور از هر نوع نگاه سیاسی تاکنون در صحنه‌های انقلاب حاضر شده و همچنان از آرمان‌های انقلاب دفاع کرده‌اند.

 

وی تاکید کرد:با پرهیز از هرگونه نگاه سیاسی نظام خدمات و کارنامه درخشانی طی چهل سال در عرصه های مختلف داشته است اما به فرموده رهبر معظم انقلاب به نقطه کمال نرسیده ایم  که در برخی از عرصه های نزدیک به نقطه کمال و در برخی جهات ضعیف هستیم.

 

وی با بیان اینکه دشمن از وحدت مردم در کشور و ولایتمداری آنها رنج می‌برد افزود: صدور انقلاب اسلامی به کشورهای منطقه و دنیا دشمن را به‌شدت ناراحت و نگران کرده است.

پیشنهاد  150 سرفصل برنامه به ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمان

 

دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگی انقلاب اسلامی استان کرمان توضیح داد: در راستای هرچه بهتر و مردمی تر برگزار شدن جشن پیروزی انقلاب 150 سرفصل برنامه به ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمان از کمیته‌های مختلف ستاد پیشنهاد شده است کهاین پیشنهادات عملی خواهند شد.

گفتنی است در این نشست مدیران مسئول رسانه های استان برنامه های  پیشنهادی نوآورانه خود را به دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگی انقلاب اسلامی استان کرمان ارائه دادند.

انتهای پیام/