کد خبر: 87936

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی:

زاهدی گفت:برخی از مسئولین در چند سال اخیر با اعتماد به آنان و انجام مذاکره موجب شده اند که در کشور خیلی عقب بمانیم؛ به این معنی که به جای اینکه به پیشرفت کشور توجه داشته باشند ؛ متأسفانه باعث شدند که برخی از کارها بخوابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با راه آرمان ؛ با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع مردم قم گفت: دولت های آمریکا و اروپا همواره منافع ملی خود را در نظر می گیرند  و آنان منافع ملی خود را با هیچ چیز عوض نمی کنند.

وی با تأکید بر اینکه آنان برای به دست آوردن منافع ملی خود هر جنایتی را انجام می دهند، عنوان کرد: با مشاهده تاریخ یک صد سال اخیر جنایات مختلف دولت آمریکا را در جنگ جهانی دوم، ویتنام، افغانستان، عراق، فلسطین و …. انجام داده اند.

زاهدی با اشاره به مطلب فوق ادامه داد: همه این موارد نشان می دهند که این نظام و رژیم قابل اعتماد نیست و ما نباید فریب لبخندهای آنها را بخوریم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: متأسفانه برخی از مسئولین در چند سال اخیر با اعتماد به آنان و انجام مذاکره موجب شده اند که در کشور خیلی عقب بمانیم؛ به این معنی که به جای اینکه به پیشرفت کشور توجه داشته باشند ؛ متأسفانه باعث شدند که برخی از کارها بخوابد.

 

انتهای پیام/