کد خبر: 87951

شنیدیم در کشور امریکا که فریاد آزادی و دمکراسی‌اش گوش فلک را کر کرده، یک زن مسلمان تبعه این کشور را بی‌جهت و بدون هیچ اتهامی بازداشت کرده‌ و در شرایط بسیار بدی نگهداری می‌کنند. این مدعیان دروغین حقوق بشر، گویا بویی از فهم و درک ابتدایی‌ترین حقوق بشر به‌ویژه زنان و کودکان نبرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ شنیدیم در کشور امریکا که فریاد آزادی و دمکراسی‌اش گوش فلک را کر کرده، یک زن مسلمان تبعه این کشور را بی‌جهت و بدون هیچ اتهامی بازداشت کرده‌ و در شرایط بسیار بدی نگهداری می‌کنند. این مدعیان دروغین حقوق بشر، گویا بویی از فهم و درک ابتدایی‌ترین حقوق بشر به‌ویژه زنان و کودکان نبرده‌اند.

یک‌بار می‌شنویم که کودکان را از مادر جدا کرده و در قفس در شرایط بسیار نامطلوب نگهداری می‌کنند و روز دیگر از بازداشت مرضیه هاشمی خبرنگار و مجری شبکه خبری انگلیسی زبان پرس‌تی‌وی با خبر می‌شویم. به‌راستی جایگاه زن، خانواده و کودک در جامعه‌ی امریکا کجاست؟ اگر نظیر این اتفاق در کشور جمهوری اسلامی ایران رخ داده بود، الان شیطان بزرگ همه‌ی مجامع بین‌المللی را برای محکومیت این حرکت و آزادی آن زن بسیج و بند کیسه‌ی تحریم‌ها را شل کرده و چند تحریم رنگارنگ را اعمال می‌کرد و موجی از اتهام و افترا علیه مسئولین ما به راه می‌انداخت.

احترام به اصول و عقاید افراد در قالب دین و مذهب‌های مختلف، الفبای دمکراسی است که متاسفانه در امریکا و در مورد خانم مرضیه هاشمی رعایت نشده و ایشان را از داشتن حجاب محروم کرده‌اند.

کجاست عروسک خیمه‌شب بازی رسانه‌ای امریکا، خانم مسیح علینژاد که فریاد وا آزادی برای خانم هاشمی سر دهد و شانتاژ رسانه‌ای راه بیاندازد؟

بدیهی‌ترین حقوق زنان در منشور سازمانهای بین‌الملل در امریکا توسط پلیس زیر پا گذاشته شده و از کسی صدایی در دفاع از خانم هاشمی شنیده نمی‌شود. وجدان‌ها در امریکا دچار مرگ زودرس شده و حق زنان و کودکان بی هیچ عذر و بهانه‌ای لگد مال اغراض مستکبران می‌شود.

مسئولین بی‌مسئولیت امریکا بدانند نتیجه‌ی چنین رفتارهای خارج از عرف و قانون، فقط آگاهی و روشنگری برای دیگران و رسوایی برای عاملان است. بی‌شک آزادگی و انسانیت دربند شدنی نیست و این رفتارها، همکاران رسانه‌ای آزاد اندیش را در پیمودن مسیر حق مصمم‌تر می‌کند

به امید تحقق آیه الهی وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ

 نویسنده:آذر همتی


انتهای پیام/