کد خبر: 87983

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس :

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت : توسعه علمی و تعداد دانشجو در استان کرمان سرعت زیادی گرفته است به طوری که خیلی زود از پزشکان هندی و خارجی بی نیاز شدیم و رشته های پزشکی در استان کرمان کمک کشور شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر؛ حسین امیری خامکانی نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار راه آرمان در رابطه با پیشرفت های استان کرمان در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی اظهار داشت : کرمان استان پهناوری در کشور است که در شروع انقلاب یعنی ٤٠ سال قبل محرومیت های زیادی داشت به طوری که این امر برای مردم عادی شده بود و شاید مردم خیلی پیگیر نبودند.

 

وی گفت : در قبل از انقلاب شوراهایی وجود نداشت و حساسیت ها کمتر بود و در ذهن بعضی از مردم چنان بود که زندگی همین است .

 

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس خاطر نشان کرد : امروزه اولین دستاورد ٤٠ سالگی انقلاب شوراهای اسلامی شهر و روستا هستند که پیگیر رفع مشکلات و کمبودها می باشند .

 

امیری خامکانی با بیان این که استان کرمان همانند سایر نقاط کشور بعد از انقلاب از رشد فزاینده ای برخوردار شده است ؛ افزود : رشد توسعه استان نسبت به قبل از انقلاب خیلی بیشتر شده است و  این موضوع را می توان با مقایسه بخش های مختلف از جمله آب شرب و بهداشتی ، برق ، گاز و … یافت.

 

وی ادامه داد : نظام جمهوری اسلامی برای آبادانی کشور خیلی سریع دست بکار شد و در گازرسانی به روستاها ، حوزه درمانی و بهداشت و مبارزه با بیماری ها  اقدامات خوبی انجام داده است .

 

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس اظهار داشت : توسعه علمی و تعداد دانشجو در استان کرمان سرعت زیادی گرفته است به طوری که خیلی زود از پزشکان هندی و خارجی بی نیاز شدیم و رشته های پزشکی در استان کرمان کمک کشور شد .

 

امیری خامکانی عنوان داشت : البته در کنار این ها با مشکلات جدیدی همچون کم آبی و گرد و خاک مواجه شده ایم که بخشی دست طبیعت بود .

 

وی در پایان گفت : اگرچه در جنوب استان کرمان هنوز مشکلاتی وجود دارد ولی نسبت به قبل از انقلاب محرومیت های جنوب استان بسیار کم شده است و مردم جنوب استان دارای گاز و  دانشگاه شده اند .

 

انتهای پیام/