کد خبر: 88000

نماینده مردم کرمان و راوردر مجلس شورای اسلامی:

نماینده کرمان و راور در واکنش به بررسی لوایح پالرمو و CFT در مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:باید در مورد تضمین‌ها و تعهدات طرف غربی و اروپایی و ادامه فرایند تصویب کنوانسیون‌ها روشنگری صورت گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر؛محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با راه آرمان؛با بیان اینکه اعضای مجمع تشخیص مصلحت در تصویب لوایح پالرمو‌ و CFT باید سه موضوع را لحاظ کنند، گفت: تضمین هایی گرفته شده است که با امضای کنوانسیون ها، تحریم‌ها برداشته شود، تضمینی وجود دارد که اروپایی ها به تعهدات خود پایبند باشند و فرآیند تصویب کنوانسیون ها تا کجا ادامه خواهد داشت؟

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تجربه نشان داده هر زمان عالمانه تصمیم گرفتیم و مدبرانه و‌ انقلابی عمل کردیم موفق بوده ایم و هر زمان که اسیر احساسات و خودباختگی شدیم، صحنه را واگذار کردیم.

زاهدی در پایان با اشاره به اینکه باید در مورد تضمین‌ها و تعهدات طرف غربی و اروپایی و ادامه فرایند تصویب کنوانسیون‌ها روشنگری صورت گیرد، خاطر نشان کرد:  راه پیشرفت کشور را اعتماد به مردم، اعتقاد و ‌آگاهی به ظرفیتهای داخلی و تلاش همه مسئولین و‌ مردم است.


انتهای پیام/