کد خبر: 88043

صدفی :

رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی استان کرمان گفت:مقام معظم رهبری وعده 22 بهمن تماشایی را در سال جاری داده اند و به طور قطع امسال راهپیمایی تماشایی و دشمن شکن خواهیم داشت .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ مهدی صدفی رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در استان کرمان در نشست برنامه ریزی راهپیمایی 22 بهمن سال جاری با تسلیت ایام فاطمیه(س) اظهار داشت: جشن انقلاب مردمی در تمام شهرستان ها، بخش ها و شهرها برگزار می شود و در روستاها و دهستان ها نیز همراه با تجمعات مردمی برگزار می شود.

وی به ایام فاطمیه از 18 تا 21 بهمن اشاره کرد و گفت: در این ایام همایش های بدون جشن و سرور با رعایت ایام حزن و اندوه بانوی بزرگوار اسلامی حضرت زهرا (س) همراه با اجتماع بزرگ فاطمیون برگزار می شود اما روز 22 بهمن عید بزرگ انقلاب همراه با برنامه های متنوع برگزار خواهد شد.

حضور285 تشکل مردمی و دستگاه های اجرایی در راهپیمایی 22 بهمن

 

وی تصریح کرد: 285 تشکل مردمی و سازمان های مردم نهاد به همراه دستگاه های اجرایی و نیروهای مسلح در برگزاری راهپیمایی 22 بهمن مشارکت دارند.

رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در استان کرمان گفت:22 بهمن به دلیل حماسه آفرینی ملت ایران در سال 57 نقطه عطفی در تاریخ کشور است و روز تجدید عهد با انقلاب، آرمان های امام راحل(ره)، ارزش های انقلاب و تجدید پیوند مجدد با ولایت و رهبری است.
 
وی افزود: روز به روز بر موفقیت های ایران به عنوان یک کشور مستقل افزوده می شود و به همین دلیل هر روز شاهد ترفندهای بیگانگان در راستای براندازی نظام هستیم.
 

وی بیان کرد:22 بهمن روزی است که همواره در تاریخ ایران اسلامی ثبت و ضبط خواهد شد زیرا ملت ایران در مبارزه با رژیم طاغوت به پیروزی رسید و ملت ایران در برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نه تنها دشمنان را مایوس کردند بلکه دشمن متوجه شد این ملت همیشه در صحنه، آگاه و بیدار است.

برگزاری راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در 150 نقطه استان کرمان

 

صدفی با بیان اینکه برگزاری راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در 150 نقطه استان کرمان گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نه تنها موجب تقویت، همبستگی و استحکام هرچه بیشتر ملت می شود بلکه دشمنان نظام را نیز مایوس و ناکام و دوستداران نظام را شاد می کند.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان ابراز داشت:ملت ایران در 22 بهمن همه معادلات دشمن را بر هم  خواهند زد  و حماسه حضور و روزی ماندگار را ثبت می کنند.

امسال 22 بهمن تماشایی و دشمن شکن خواهیم داشت

 

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری وعده 22 بهمن تماشایی را در سال جاری داده اند و به طور قطع امسال راهپیمایی تماشایی و دشمن شکن خواهیم داشت .

 

صدفی با اشاره به اجرای ویژه برنامه جشن انقلاب قبل از آغاز راهپیمایی ،توضیح داد: راهپیمایی 22 بهمن ساعت 9 و نیم صبح از چهار راه طلاقانی آغاز می شود و اجتماع بزرگ مردم کرمان بعد از اتمام راهپیمایی میدان عاشورا خواهد بود.
 
وی با بیان اینکه نمایشگاه 40 دستاورد انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف در طول مسیر برپا خواهد شد,ادامه داد: در طول مسیر نیز برنامه های فرهنگی و تبلیغی مانند برپایی ایستگاه سلامت، ایستگاه پاسخگویی به شبهات، ایستگاه نقاشی کودکان، ایستگاه های صلواتی، اجرای گروه های سرود و دسته های رزم نواز، مسابقه معلومات عمومی، عکاسی با موبایل و غرفه های مشاوره در میدان عاشورا  برپا خواهد بود.
 
 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان در پایان خاطر نشان کرد: سخنرانی امام جمعه موقت تهران حجت الاسلام ابوترابی و قرائت قطع نامه پایان بخش مراسم راهپیمایی خواهدبود.

 

انتهای پیام/