کد خبر: 88051

فرمانده سپاه استان کرمان با بیان اینکه اروپا و آمریکا چهل سال است که امتحان خود را پس دادند و دو روی یک سکه هستند گفت: حل مشکلات کشور ربطی به مذاکرات ندارد و مسئولان ما اگر میزها را رها کرده و جهادگونه وارد میدان عمل شوند تمام مشکلات کشور حل می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، سردار غلامعلی ابوحمزه شامگاه چهارشنبه در یادواره شهدای شرف‌آباد کرمان با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: حضرت فاطمه‌زهرا(س) فخر عالم است و شهدا در زندگی خود از متکب این بانوی دو عالم بهره گرفتند.

وی با تبریک ایام‌الله دهه فجر گفت: شهدای انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل با تاسی از مکتب فاطمی و مکتب علوی عاشورایی در جبه‌ها حاضر شدند و اجازه ندادند مسیر انقلاب و اسلام دچار چالش شود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه با بازخوانی عملکرد رژیم پهلوی و نقش شهدا در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دفاع مقدس افزود: هجمه گسترده‌ای نسبت به امام(ره) توسط دوستان ناآگاه از داخل و دشمنان و استکبار از خارج از کشور انجام می‌شود تا ذهن جامعه را منحرف کنند.

وی با اشاره به اینکه دشمن می‌خواهد در ذهن نسل جوان این تفکر را ایجاد کند که قبل از انقلاب بهتر بوده است و با بهره‌گیری از فضای مجازی، اینترنت و ماهواره در صدد تلقین ناکارآمدی نظام اسلامی است بیان کرد: هر چقدر میزان آگاهی و شناخت جامعه بالا برود دشمن نخواهد توانست بر افکار جامعه تاثیرگذار باشد.

ابوحمزه با بیان اینکه امام(ره) با یک بررسی دقیق تاریخ 150 ساله ایران با یک بصیرت عمیق و دقیق نهضت را کلید زد گفت: امام(ره) به این جمع‌بندی رسید که نقش استبداد، نقش استعمار و نقش روشنفکران غربزده در داخل کشور باعث شد که نهضت‌های مردم به نتیجه نرسد.

وی با اشاره به اینکه استبداد نیروهای انقلابی و مردم را تهدید می‌کرد و از تمام ظرفیت‌های خود استفاده می‌کرد تا نهضت ما به پیروزی نرسد تا منافع خودش در کشور را از دست ندهد افزود: کسانی که باوری نسبت به ارزش‌های اسلام ندارند و سعی می‌کنند مردم را با افکار غربی فریب بدهند هم از عوامل عدم پیروزی نهضت بودند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه آمریکائی‌ها از بعد از پیروزی انقلاب لحظه‌ای دست از دشمنی علیه کشور بر نداشته و در تمام عرصه‌ها کشور را تحت فشار قرار دادند عنوان کرد: مذاکره‌کنندگان بدانند بین آمریکا و اروپا هیچ فرقی نیست و اروپایی‌ها همان کاری را خواهند کرد که آمریکا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه جای تعجب است که چرا مسئولان درک صحیحی از مسائل ندارند و کشور را در برابر اروپا و آمریکا حقیر جلوه می‌دهند افزود: اروپا و آمریکا چهل سال است که امتحان خود را پس دادند و دو روی یک سکه هستند.

ابوحمزه با بیان اینکه امروز خواسته مردم است که از توان داخلی استفاده شود و توجهی به خط و نشان‌های اروپا و آمریکا نکنند گفت: مسئولان ما باید محکم در برابر اروپا و آمریکا بایستند و رسما از برجام خارج شوند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه امروز تنها کشوری که استقلال کامل دارد جمهوری اسلامی است و بر مبنای احکام اسلامی حکومت می‌کند افزود: امروز تنها کشوری هستیم که رهبری شجاع و ساده زیست داریم و تمام دنیا رهبر ایران اسلامی را به‌عنوان یک شخص فقیه و عادل قبول دارند.

وی با اشاره به اینکه امروز قدرت نظامی ایران به حدی رسیده که تمام سلاح و مهمات کشور را در داخل تولید می‌کنیم و دشمن از این توانایی ما نگران است گفت: در زمینه‌های علمی به جایی رسیدیم که رتبه 16 علمی کشور را به‌دست آوردیم و رشد علمی کشور به سرعت در حال پیشروی است.

ابوحمزه با بیان اینکه آمریکا آنقدر ذلیل شده که مخفیانه وارد پایگاه خودش در عراق می‌شود و دزدانه از عراق خارج می‌شود تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران آمریکا را در دنیا خار و ذلیل کرده است و امروز دنیا فهمیده که آمریکا هیچ قدرتی ندارد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه ‌اگر امروز بعد از سال‌ها مردم شهدا را گرامی می‌دارند و برای آنها یادواره برگزار می‌کنند به‌دلیل روحیه جهادی شهدا است افزود: شهدا در مقابل استکبار و تفاله‌هایش در داخل کشور سر خم نکردند.

وی با بیان اینکه از شهدا یاد بگیرید که برای خدا کار کنید و با تمام وجود به مردم خدمت کنید گفت: مردم در 22 بهمن نشان خواهند داد که پای انقلاب و آرمان شهدا ایستادند و بر دهان اروپا و آمریکا خواهند زد.

تسنیم

انتهای پیام/