کد خبر: 88062

ابوترابی در جمع مردم کرمان :

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دیار کرمان خطه سردار سلیمانی است که نماد تمام ارزش‌های اسلامی است و چه بسیارند جوانانی که از سرداران رشید اسلام همچون حاج قاسم‌ها درس گرفتند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدحسن ابوترابی‌ مجمع تشخیص مصلحت نظام و امام جمعه موقت تهران امروز 22 بهمن در جمع با شکوه مردم کرمان با بیان اینکه شکل گیری نظام برآمده از ملت مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران است، گفت: مردم کرمان با راهپیمایی عظیمشان وفاداری خود را به اسلام و آرمان‌های شهدا و رهبر انقلاب به نمایش گذاشتند.

وی افزود:اقتدار نظام برآمده از حضور و مشارکت پررنگ مردم و نماد مردم سالاری دینی است و انقلاب اسلامی در طول چهل سال انقلاب، قله‌های بزرگی را فتح و افتخارات دست نیافتنی را کسب کرده است.

کرمان خطه سردار سلیمانی و نماد تمام ارزش‌های اسلامی است

ابوترابی بابیان اینکه مردم کرمان در محضر بزرگان دینی و اسلامی درس آموخته‌اند، بیان داشت: دیار کرمان خطه سردار سلیمانی است که نماد تمام ارزش‌های اسلامی است وچه بسیارند جوانانی که از سرداران رشید اسلام همچون حاج قاسم‌ها درس گرفتند .

وی افزود:باید مردم در تمام صحنه‌ها حضور داشته باشند  و این رکن مستحکم نظام را پاس داشته و پیوند با امام را تحکیم ببخشیم.

هویت انقلاب اسلامی برآمده از وجود فقیهی عالم و شجاع است

ابوترابی‌فرد با بیان اینکه رهبر انقلاب اسلامی منتخب مردم و ملت ایران است، توضیح داد: اقتدار سیاسی ایران برآمده با حضور و مشارکت مردم است و هویت انقلاب اسلامی برآمده از وجود فقیهی عالم و شجاع است.

وی ابراز داشت:پیروزی ایران اسلامی در طول چهار دهه تهدیدها، فشارهای سیاسی امنیتی و باز در مسیر اطاعت از امام و رهبر خویش است که باید پیوند استوار امت با امام خویش را تحکیم بخشید.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: اگر امروز ملت لبنان، غزه، عراق و سوریه پیروز است به این دلیل است که جبهه مقاومت اسلامی ایجاد شده که در اطاعت از رهبری هستند.

پیروزی های ملت ایران به واسطه اطاعت از امام و رهبری است

وی تاکید کرد: پیروزی ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس و جنگ تحمیلی و پیروزی در فتنه‌ها همه به واسطه اطاعت از امام و رهبری بود ومردم ما مطمئن باشند که مشکلات اقتصادی را هم پشت سر خواهیم گذاشت.

 

وحدت و یکپارچگی رمز عزت و عظمت ملت ماست

امام جمعه موقت عنوان کرد: وحدت و یکپارچگی رمز عزت و عظمت ملت ماست و این ملت پیروز است و دشمن بداند در چهار دهه آینده و در افق پیشرفت انقلاب اسلامی دستاوردهای بیشتر و بهتری توسط جوانان ما کسب خواهد شد.

حجت الاسلام ابوترابی اذعان کرد:امروز ایران اسلامی دارای نام و نشان است و درحوزه فناوری نانو چهارمین و درهواو فضا جز نه کشور برتر ،درحوزه فناوری هسته ای نیزجز چند کشور برتر هستیم.

وی با بیان اینکه سال 98 سال جدیدی برای مبارزه جهانی علیه استکبار در دنیا است گفت: قطعا آمریکا از ملت‌های مسلمان جهان و مردم ایران اسلامی سیلی جدیدی خواهد خورد.

مدیری که غیر از دین و اسلام عمل کند جایگاهی در بین مردم ما ندارد

وی با اشاره به اینکه مدیران کشور باید دین را پناهگاه خود قرار داده و بر اساس آموزه‌های دینی قدم بردارند و آراسته به ارزش‌های دینی و اسلامی باشند بیان کرد: مدیران ما باید عدل را شمشیر خود قرار داده و با شمشیر عدالت جامعه را اداره کنند و مدیری که غیر از دین و اسلام عمل کند جایگاهی در بین مردم ما ندارد.

وی ادامه داد:رشد اقتصادی رخ داده مرهون بهره وری و مدیریت صحیح است که اگر این رشد اقتصادی رخ دهد ، می توان با آن فقر زدایی کرد.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه دهه پیش رو باید دهه قانون‌گرایی باشد و مدیران و مسئولان باید پیشگام و نماد قانون‌مداری باشند افزود: مردم باید ببینند مدیران کشور به معنای واقعی کلمه به قانون احترام می‌گذارند.

 

حضور یکپارچه در مقابل دنیای کفر به سرکردگی آمریکا رمز موفقیت است

ابوترابی‌فرد با بیان اینکه جوانان ما بدانند کشور نیازمند جوانان بصیر، با قدرت تحلیل و درک سیاسی بالا و مسئولیت‌پذیر است گفت: حضور یکپارچه در مقابل دنیای کفر به سرکردگی آمریکا رمز موفقیت است.

 

 مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر سلطه‌گری در دنیا

وی با بیان اینکه «مرگ بر آمریکا» یعنی مرگ بر مزدورانی که سال‌ها بر مسلمانان اسلام جنایت می‌کنند ،افزود: مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر اربابانی که گروه‌های تروریستی و تکفیری را خلق کرده و از آنها حمایت می‌کنند ومرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر سلطه‌گری در دنیا و تا زمانی که استکبار به این رفتار خود ادامه دهد شعار مرگ بر آمریکا را سر خواهیم داد.

 عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان خاطر نشان کرد: امروز وظیفه ما برای ایجاد وحدت در کشور این است که هرکجای ایران هستیم در همه زمینه ها خود و کشورمان را ارتقا دهیم.

 

انتهای پیام/