کد خبر: 88159

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:

نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: براساس تاکیدات مقام معظم رهبری باید برای حضور پررنگ جوانان در عرصه های گوناگون طی دهه چهارم انقلاب برنامه ریزی داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته کرمان با اشاره به برگزاری کنگره شش هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان گفت: محرومیت زدایی در این کنگره مورد توجه قرار گرفته و این رویکرد بعد از اتمام کنگره همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به پیام مهم مقام معظم رهبری به کنگره شهدای کرمان اظهار کرد: در این پیام ارزشمند به نجابت، تدین و حضور همیشگی مردم کرمان در صحنه اشاره شد.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی به تاکید بر لزوم اجرای فرامین رهبری گفت: بر طبق فرمایش معظم له باید برای حضور پررنگ جوانان در عرصه های گوناگون برنامه ریزی داشته باشیم.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی گفت: حضور جوانان در تمامی حوزه ها به ویژه عرصه علم و دانش در دهه چهارم انقلاب باید پررنگ تر شود و بهترین الگو برای جوانان شهدا هستند.

وی با اشاره به رهنمودهای رهبری در خصوص توجه جوانان به حوزه علم و دانش، افزود: جوانان باید در زمینه علم با سرعت حرکت کنند و عقب ماندگی های موجود در برخی زمینه رفع شود.

امام جمعه کرمان با اشاره به لزوم تلاش برای تبدیل عمل به ثروت گفت: یکی از دلایلی که منجر به بروز مشکلات معیشتی و اقتصادی شده است خلا در این زمینه است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه کنگره شش هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان به بهترین شکل برگزار شد، افزود: از تمامی دست اندرکاران برگزاری این کنگره بزرگ و عمیق قدردانی می کنم.

وی ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس کمیته امداد، بر لزوم توانمندسازی مددجویان تحت پوشش این نهاد تاکید کرد و افزود: کمیته امداد خدمات خوبی در این زمینه انجام داده است.

امام جمعه کرمان همچنین با اشاره به روز درختکاری گفت: حفظ محیط زیست بسیار حائز اهمیت بوده و این نعمت یکی از ثروت های خداوندی است که باید در جهت حفظ آن تلاش کنیم.

انتهای پیام/