کد خبر: 88187

#مردم_می_پرسند؛

مسئول هیات رزمندگان اسلام استان کرمان گفت:مسئولینی که تفکر لیبرالی دارند به فکر محکم کردن جای خود و ثروت اندوزی هستند و دیگر خبری از آن نوع نگاه های فداکارانه دفاع مقدس نخواهد بود اینجاست که باید گفت خدمت به چه قیمت؟؟

سید ابراهیم یزدی نژاد مسئول هیات رزمندگان اسلام استان کرمان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر در پاسخ به این سوال که هدف از جنگ اقتصادی فعلی دشمن علیه انقلاب و مردم ایران چیست؟ اظهار داشت :تشکیل شدن انقلاب اسلامی در منطقه امر ناخواسته ی استکبار جهانی بود که آنها منتظر هرچه بودند الا انقلاب اسلامی به معنای واقعی آن لذا به هر بهانه ای ما را در تنگنا قرار می دادند که این دشمنی و تحریم از ابتدای انقلاب تا به امروز به شیوه های مختلف اجرا شده است .

وی افزود:امریکا و دشمنان نظام جمهوری اسلامی ممکن است در دیپلماسی و رفتار سیاسی جور دیگری باشند و لبخندی از خود نشان دهند اما در واقعیت امریکا خوی ددمنشی و استکبارگونه خودش را همیشه دارد و داشته و باید بداند که انقلاب ما تا ابد پا برجا خواهد ماند.

تا چه میزان تحریم های امریکا علیه ایران تاثیر گذار خواهد بود؟

مسئول هیات رزمندگان اسلام استان کرمان تاکید کرد:دشمنان از شیوه های مختلف آشوب های داخلی از جمله درگیری ها و اختلافات قومی ،قبیله ای استفاده کرد تا این نظام و مردم را به زانو درآورد اما موفق نشد همچنین در میدان مقابله 8 ساله با کشورهای عربی و اروپایی همگی علیه ایران متحد شدند که هدفشان حذف جمهوری اسلامی بود و امریکا و اسراییل این جنگ را رهبری می کردند اما در این جنگ انسان های فداکار و از خودگذشته، تمام عیار پای معامله با جان خود ایستادند و به فکر خود نبودند زیرا می خواستند مردم کشورشان را از این وضعیت نجات دهند و به فکر خدمت به مردم بودند .

وظیفه مردم در قبال برنامه های اقتصادی و مقابله با جنگ اقتصادی چیست؟

وی ابرازداشت: دشمنان بعد از دفاع مقدس با برنامه ریزی، نسخه 50 ساله برای ما پیچیدند تا به اهدافشان دست پیدا کنند لذا دشمن برای پیاده سازی نقشه های شوم خود در هر کشور اسلامی بدنبال آدم هایی از درون نظام می گردد که شکل خودش باشند و برای هر نوع جنگی آدم های خاص خود را تجهیز می کند تا تهاجم ببرد .

 

بکارگیری سبک زندگی اسلامی ایرانی یکی از ابزارهای مقابله با جنگ اقتصادی امروز است

یزدی ادامه داد: در جنگ اقتصادی، ما نیاز به انسان هایی همانند دفاع مقدس داریم که خود را حساب نکنند و نبینند و از جان گذشتگی کنند و بعد با شجاعت و دلاوری توان مقابله با دشمن را داشته باشند ؛ این اولین باری نیست که ما تحریم شده ایم در 22 بهمن سال 57 ما تحریم بودیم بطوریکه پول ها و اموال این مملکت را بلوکه کردند اما مردم در آن زمان دشمن شناس و قانع بودند و حریص نبودند لذا یکی از ابزارهای مقابله با جنگ اقتصادی امروز اینست که سبک زندگی اسلامی ایرانی را در زندگی پیاده کنیم و به اندازه نیاز روزمان خرید کنیم نه اینکه اجناس را حریصانه دپو کنیم .

 

شهدای مدافع حرم به ما آموختند که می شود برای غیر پول هم کار کرد و از خود گذشتگی کرد

گردانندگان جنگ اقتصادی نتوانستند مردم را آماده این جنگ کنند زیرا تفکر لیبرالی و سرمایه داری دارند

این پیشکسوت رسانه ای استان کرمان عنوان کرد:نباید از تیر و ترکش دشمن بهراسیم شهدای مدافع حرم به ما آموختند که می شود برای غیر پول هم کار کرد و از خود گذشتگی کرد و برای خدا کرد پس اگر این نوع نگاه در مسئولین ما نهادینه شود می توان به جنگ با تحریم ها رفت اما نگاه به تحریم ها تغییر کرده است چون آنهایی که گرداننده جنگ اقتصادی هستند نتوانستند مدیریت کنند و مردم را آگاه و آماده این جنگ کنند چون خاکریز ندارند زمانی که تفکر لیبرالی و سرمایه داری بر جامعه ای حاکم شود نتیجه همین خواهد بود .

تفکر لیبرالی چه تاثیری در اقتصاد و سرنوشت مردم دارد؟

خدمت به چه قیمت؟؟؟

کسانی که تفکر لیبرالی و سرمایه داری دارند به فکر محکم کردن جای خود و ثروت اندوزی هستند

وی گفت:مسئولینی که تفکر لیبرالی دارند به فکر خود و محکم کردن جای خود هستند و دیگر خبری از آن نوع نگاه های فداکارانه و مخلصانه دفاع مقدس نخواهد بود اینجاست که باید گفت خدمت به چه قیمت؟؟کسانیکه در زمان جنگ 8 ساله می جنگیدند نهایت و اوج کارشان شهادت بود اما در حال حاضر بجای اینکه دنبال فرصت خدمت باشند بدنبال ثروت اندوزی هستند .

چرا رانت‌خواری و فساد اداری در کشور بیداد می‌کند؟

با عملکرد ضعیف مدیریتی، زیاده خواهی ، رانت خواری ،آقا زاده پروری و ژن برتر پروری مردم را به جنگ اقتصادی آورده اند

یزدی تصریح کرد:با عملکرد ضعیف مدیریتی، زیاده خواهی ، رانت خواری ،آقا زاده پروری و ژن برتر پروری مردم را همراه خود کشیده ایم و به جنگ اقتصادی آورده ایم ، در این برهه از زمان مرد میدان مبارزه با این جنگ می خواهیم ،هست اما باید این مردهای میدان بیشتر شوند.

ضعف مدیریتی و نظارتی وجود دارد وگرنه مملکت ما غنی از برکات و غنائم است

وی افزود:در تحریم زمان پیامبر اسلام در شعب ابی طالب یک خرما مال چند نفر بود که به این تحریم کنونی نمی توان  تحریم گفت ،شرایط سخت است و فشار مضاعفی به مردم وارد شده است ، ضعف مدیریتی و نظارتی وجود دارد وگرنه مملکت ما غنی از برکات و غنائم است  لذا دولت باید بسان پدری مهربان از خورد و خوراک خود بزند و به فکر مردم این کشور باشد هر وقت اینگونه تفکری بر جامعه ای حاکم شود بی شک و قطعا آنها پیروز همه میدان های نبرد خواهند بود.

 

با عمل به تاکیدات رهبری می توان پیروز میدان جنگ اقتصادی شد

مسئول هیات رزمندگان اسلام استان کرمان با اشاره به اینکه با عمل به تاکیدات رهبری می توان پیروز این میدان شد ،خاطر نشان کرد:به فرمایش رهبری در حال حاضر کشورهای همسایه بهترین فرصت برای ما هستند همچنین با استفاده از اقتصاد مقاومتی، بکارگیری سبک زندگی اسلامی ایرانی ، قناعت و درست مصرف کردن می توان تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد و به پیروزی رسید.

انتهای پیام/