کد خبر: 88536

به منظور شرکت در انتخابات مجلس؛

به منظور ثبت نام در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دو عضو شورای شهر کرمان استعفا کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از ایسنا ، زهرا ایرانمنش و علی بهرامی به منظور ثبت نام در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، از شورای شهر کرمان استعفا کردند.

در جلسه دیروز شورای شهر کرمان این دو استعفا رای گیری و استعفای علی بهرامی با 8 رای موافق و دو رای مخالف و استعفای زهرا ایرانمنش با 6 رای موافق و 4 مخالف رای آورد.

"رامین ارجمند" عضو شورای شهر در مخالفت با استعفای خانم ایرانمنش بیان کرد: فقدان خانم ایرانمنش در شورا جای تاسف دارد زیرا وی فردی باسابقه در شورا و خوش فکر بود که همراهی خوبی داشتند.

وی افزود: آقای بهرامی نیز در روند رو به جلوی شورا تاثیرگذار بود و حیف شد ایشان استعفا کردند.

به گزارش ایسنا، همچنین در این جلسه "احمد حسن زاده" عضو جدید شورای شهر کرمان به عنوان جایگزین دکتر معصوم زاده با ادای سوگند فعالیت خود را در شورا آغاز کرد.

"محمد فرشاد" رییس شورای شهر کرمان در این جلسه اظهار کرد: شورا از حضور دو نفر بی بهره می شود و این یک نوع خسران است و خوب نیست و درخواست داریم که استعفایشان را پس بگیرند.

وی در ادامه با تشکر از خدمات دکتر معصوم زاده به حسن زاده عضو جدید شورا تبریک گفت و افزود: احمد حسن زاده عضو علی البدل شورای شهر کرمان بوده که بعد از این به عنوان عضو اصلی مشغول به فعالیت خواهد شد.

به گزارش ایسنا، با استعفای ایرانمنش و بهرامی، فتح الله مویدی و زهرا لری جایگزین این دو عضو در شورای پنجم خواهند شد.

 

انتهای پیام/