کد خبر: 88552

کمالی پور گفت: انقلاب ما مبتنی بر ارزش استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی شکل گرفته است و این انقلاب بقا و دوام خود را به اثبات رسانده است راهی جز این نمیتوانیم داشته باشیم که در مقابل ظلم و ستم ایستادگی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر؛ یحیی کمالی پور نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مراسم گرامیداشت ارتحال امام راحل گفت: با نگاه به تاریخ صد ساله کشورهای دنیا و منطقه به این نتیجه مثبت می رسیم که هر جا مقاومت بوده نتیجه آن پیروزی بوده است و هر جا تسلیم بوده نتیجه ای جز شکست به همراه نداشته است.

وی ادامه داد: با عنایت به اینکه انقلاب ما مبتنی بر ارزش استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی شکل گرفته است و این انقلاب بقا و دوام خود را به اثبات رسانده است راهی جز این نمیتوانیم داشته باشیم که در مقابل ظلم و ستم ایستادگی و از مظلوم حمایت کنیم.

نائب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مطلب فوق افزود: چنانچه غیر از این باشد انقلاب شکوهمند ایران اسلامی نیز به سرنوشت انقلاب های دیگر که در دنیا شکل گرفته اند و از بین رفتند دچار خواهد شد.

کمالی پور با تأکید بر اینکه راز و رمز انقلاب جمهوری اسلامی ایران مقاومت است، ابراز کرد: چنانچه موضع تسلیم و سازش پیش آید با توجه به اینکه استکبار جهانی دین ما را می خواهد؛ تا آن را از ما نگیرد کوتاه نخواهد آمد؛ لذا سر تسلیم فرو آوردن در برابر دشمن شکستی غیر قابل جبران است.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دشمنان ایران اسلامی به کوتاه آمدن ما در مسائل جزئی قانع نخواهند شد و آن چیزی را که از ما می خواهند دین و ارزش های ما است که مبتنی بر انقلاب می باشد و در این حوزه ما راهی جز مقاومت نداریم  و اگر غیر از این باشد نابود خواهیم شد.

وی در پایان با اشاره به مطلب فوق خاطر نشان کرد: اینکه مقام معظم رهبری عنوان کردند که بهای تسلیم سنگین تر است؛ از این جهت است که چنانچه ما تسلیم شویم خطی بر تمامی ارزش ها و انقلابمان که تا کنون خلق کرده ایم، کشیده ایم.

انتهای پیام/م