کد خبر: 88608

همزمان با سفر شهرستانی نماینده ولی فقیه در استان کرمان جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر علیدادی، مسجد و مصلای بزرگ حضرت زهرا سلام الله علیها در رابر به بهره برداری رسید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه رابر گفت: این مصلا در دو طبقه و 3600 مترمربع زیربنا با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان ساخته شده است که هزینه ساخت این مصلای بزرگ را خانواده نیکوکار مرحوم مهندس منوچهر جهانشاهی تامین کرده اند. 
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان بعد از افتتاح این مصلا در جمع مردم شهرستان رابر از تلاش های همه خیران و نیکوکارانی که برای عمران و آبادی جامعه ، خدمت به همنوعان و نشر دین و علم تلاش می کنند قدردانی کرد . 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان امروز همچنین در نشست مشترک شورای اداری و شورای فرهنگ عمومی شهرستان رابر حضور یافت . زیارت گلزار شهدای روستای گنجان رابر و دیدار با خانواده معظم شهدا بخش دیگری از سفر امروز حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی به شهرستان رابر بود .
 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در جمع مردم رابر با تبریک دهه کرامت و سالروز میلاد امام رئوف حضرت علی بن موسی الرضا (ع) ، گفت شان مدیران و مسئولان کشور ، خدمت صادقانه و بی شائبه به مردم است . 
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی ضمن تشریح انواع توطئه های دشمنان برضد انقلاب اسلامی ایران گفت به حول وقوه الهی و تلاش و همبستگی مردم و مسئولین ، همه این توطئه ها ناکام ماند. حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی با اشاره به اینکه شهرستان رابر و روستای گنجان در این شهرستان ، تعداد زیادی شهید تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده اند افزود جنگ تحمیلی گرچه برای ما هزینه هایی از قبیل تقدیم جان شهدای عزیزمان داشت اما دستاوردهای بزرگی داشت که امروز ثمره آن را در پیشرفت علم، تکنولوزی و امنیت کشورمان می بینیم و اینکه امروز آمریکا و متحدانش با همه شاخ و شانه کشیدنها ، از تعرض به کشورمان هراس دارند و همه آنها متفق القول جنگ با ایران را مساوی باشکست میدانند ، نتیجه ایثار شهدا و مقاومت و پایداری ملت ایران است . 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان افزود آخرین حربه دشمنان تشدید فشارهای اقتصادی و افزایش تحریم ها برضد مردم ما است که با هوشیاری و اقدام به موقع مسئولین و همراهی مردم قابل حل است.
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی افزود ما باید با خرد و وحدت ؛ منویات ولی فقیه را اجرایی کنیم و هرکس ادعای انقلابی بودن دارد باید درخدمت نظام قرار بگیرد. 
نماینده ولی فقیه در استان کرمان با بیان اینکه مردم ما 4 دهه است با اتحاد و همدلی در خدمت نظام جمهوری اسلامی و انقلاب بوده اند از مسئولین خواست تمام تلاش خود را به دور از هرگرایش سیاسی و در نهایت آرامش و وفاق و همدلی برای رفع مشکلات مردم به کار بگیرند و بکوشند شکاف های اجتماعی ازبین برود .

photo_۲۰۱۹-۰۷-۰۶_۱۱-۲۳-۱۵

انتهای پیام/