کد خبر: 88649

ماینده ولی فقیه در استان کرمان:

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان عنوان کرد: هر کس در محدوده وظیفه و کاری که به عهده‌اش گذاشته شده، از آنجا که در نظام جمهوری اسلامی و در پیشگاه خداوند مسئولیت دارد باید در رابطه با تصمیماتی که می گیرد، کاملا مبسوط الید باشد و لذا تغییرات کاملا طبیعی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از ایسنا،حجت‌الاسلام و المسلمین"حسن علیدادی سلیمانی" امروز 28 مردادماه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با اشاره به اینکه امام علی علیه السلام فرمودند «خوش به حال کسانی که در زندگی‌شان معادمحور هستند»، اظهار کرد: یعنی افراد در همه صحنه های زندگی به آخر و عاقبت کار که در محکمه ای عادلانه و دقیق در محضر خداوند حضور خواهند داشت، توجه دارند و در تغییر و تحولات و سمت ها و مسئولیت ها و جایی که از مسئولیت ها کنار می روند، در همه احوال خدا را می بینند و به قیامت نگاه دارند و هر عمل و رفتاری که انجام می دهند، آن عمل و رفتارشان برای خداوند است.

وی در ادامه با اشاره به مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان عنوان کرد: هر کس در محدوده وظیفه و کاری که به عهده‌اش گذاشته شده، از آنجا که در نظام جمهوری اسلامی و در پیشگاه خداوند مسئولیت دارد باید در رابطه با تصمیماتی که می گیرد، کاملا مبسوط الید باشد و لذا تغییرات کاملا طبیعی است.

علیدادی سلیمانی تصریح کرد: لذا وقتی نماینده ولی فقیه و رییس سازمان اوقاف و امور خیریه تصمیمی می گیرد، وظیفه شرعی، دینی و اخلاقی فرد این است که پای این تصمیم بایستد و به آن عمل کند.

امام جمعه کرمان با اشاره به انتصاب مدیر جدید اوقاف استان بیان کرد: وظیفه داریم از این تصمیم حمایت و کمک کنیم که کار به بهترین وجه ممکن به انجام برسد.

وی افزود: مدیرکل سابق اوقاف استان کرمان پرچم خدمت را با کمال افتخار به مدیرکل جدید که سابقه طولانی خدمت به نظام را دارد، تحویل داد و آقای تدینی پرانرژی و مسلط به اوضاع وقف و با برنامه و مسئولی دقیق در حوزه کاری خود بود و به عنوان فردی تکلیف محور 14 ماه خدمت کرد.

علیدادی سلیمانی تصریح کرد: حجت الاسلام جلالی مدیر جدید نیز کرمان شناس خوبی است و در اخلاق و رعایت جهات اخلاقی در حوزه کاری انسان با انگیزه و چهره توانمندی است که 28 سال سابقه خدمت را می خواهد در اختیار وقف که یکی از مهم ترین رسالت های ما به ویژه امور خیریه، حوزه های علمیه و ده ها ماموریت دیگر است را انجام بدهد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان بیان کرد: در گام دوم انقلاب هر چه دستگاه ها به خیمه فرماندهی نزدیک تر باشند، باید طرح و برنامه برای اجرایی کردن گام دوم قوی تر و با انگیزه تر باشد و امیدواریم مدیر جدید اوقاف با برنامه هایی که برای این حوزه دارد و ظرفیتی که وجود دارد با حمایت همه گام مثبت و موثری بردارد.

انتهای پیام/