کد خبر: 88858

فریاد مرگ بر اسرائیل در محکومیت ترور شهید فخری ‌زاده از پایتخت مقاومت و از جوار مزار سیدالشهدای جبهه مقاومت حاج قاسم سلیمانی طنین‌انداز شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، فریاد مرگ بر اسرائیل در محکومیت ترور شهید فخری ‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع از پایخت مقاومت ایران و از جوار مزار سیدالشهدای جبهه مقاومت سپهبد شهید قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان طنین‌انداز شد.

در این اجتماع خودجوش جمعی از دانشجویان کرمانی با حضور در گلزار شهدای کرمان و در جوار مزار حاج قاسم با سردادن شعارهایی از قبیل، "مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر آمریکا" و "حرف ما یک کلام انتقام، انتقام" خواستار انتقام از عاملان و آمران این جنایت شدند و از مسئولان کشور خواستند پاسخی قاطع به ترور دانشمند هسته‌ای کشور بدهند.

تروریست‌ها و آمریکائی‌ها منتظر فخری‌زاده‌های جوان ما باشند

رضا اسماعیل‌کاخ در این تجمع با تسلیت شهادت شهید فخری زاده اظهار داشت: آمریکا و اسرائیل هیچ وقت دست از نفاق و دشمنی بر نخواهند داشت.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه هنوز یکسال از شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی نگذشته بود که شهید فخری زاده را ترور کردند گفت: بنا به تاکید رهبر معظم انقلاب آمریکا رو به افول است.

اسماعیل‌کاخ با اشاره به اینکه تروریست‌ها و آمریکائی‌ها منتظر فخری‌زاده‌های جوان ما باشند افزود: ما خواستار انتقام سخت شهیدانمان از دشمنان هستیم.

وی با بیان اینکه دشمن بداند با شهادت دانشمندان علمی کشور جریان علم و دانش متوقف نخواهد شد گفت: دشمن بداند بسیجیان ما با توسعه علم و دانش راه شهدا را ادامه خواهند داد.‌

‌وی با بیان اینکه انتقام سخت باید پاسخ ترورکنندگان باشد و این انتقام در اولین فرصت انجام شود گفت: مردمی که عاشورا و امام حسین (ع) دارند از شهادت نمی‌ترسند.

 

به گزارش تسنیم، محسن فخری‌زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع عصر جمعه توسط یک تیم ترور در دماوند(حومه تهران) ترور شد و به شهادت رسید.‌