کد خبر: 89002

معاون دبیرکل جمعیت عمل اسلامی بحرین با بیان اینکه همه مردم بحرین آرزوی زیارت مزار مطهر حاج قاسم را دارند.، گفت: حاج قاسم الگوی مقاومت همه مردم منطقه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، در نخستین سالگرد شهادت سیدالشهدای جبهه مقاومت تعدادی از اعضای مقاومت اسلامی بحرین معروف به سرایا الأشتر (گردان‌های اشتر) با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهید سپهبد قاسم سلیمانی ادای احترام کردند.

شیخ «عبدالله صالح» معاون دبیرکل جمعیت عمل اسلامی بحرین در گفت ‌وگو با تسنیم با بیان اینکه از بحرین برای زیارت مزار حاج قاسم آمده‌اند اظهار داشت: همه مردم بحرین آرزوی زیارت مزار مطهر حاج قاسم را دارند.

وی با اشاره به نقش حاج قاسم در جهان اسلام بیان کرد: حاج قاسم الگوی مقاومت همه مردم منطقه است.

پایتخت مقاومت جهان اسلام در هفته مقاومت و نخستین سالگرد شهادت سردار دلها میزبان اقشار، گروه‌ها، دسته‌ها و شخصیت‌های زیادی از سراسر کشور و گوشه و کنار جهان اسلام و دنیا است؛ در این روزها هر کس به نوعی تلاش می‌کند تا با حضور در گلزار شهدای کرمان با ابراز ارادت به حاج قاسم و تجدید پیمان با این فرمانده بزرگ جهان اسلام بر ادامه راه حاج قاسم و دیگر شهدا و انتقام سخت از دشمنان تأکید کند.

 

لازم به ذکر است مقاومت اسلامی در بحرین معروف به سرایا الأشتر (گردان‌های اشتر) در اواخر سال 2014 میلادی تأسیس شد. این گروه نام خود را از مالک بن اشتر از یاران امام علی(علیه السلام) گرفته است.