کد خبر: 89185

امام جمعه کرمان گفت: از کاخ سفید هر چه بیرون می‌آید غیر از ظلم و جنایت و زورگویی چیز دیگری نیست و مذاکره ارزش و سودی ندارد و باید رسالت انقلابی خودمان را در ایستادگی و دفاع از حق مردم به سرانجام برسانیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری فارس ، حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی در خطبه‌های نماز جمعه کرمان با اشاره به روز درختکاری اظهار داشت: باید فرهنگ درختکاری را پررنگ‌تر کرده و باید مسئولان کاری کنند که همه ما انسان‌ها خود را مقید بدانیم درختی بکاریم.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری و توجه به امور نیازمندان با محوریت کمیته امداد عنوان کرد: این امر بسیار مهم و پرثواب دینی را بخصوص در این روزهای مهم نباید فراموش کنیم.

وی با تبریک فرارسیدن بعثت پیامبر اسلام بیان کرد: بحث بعثت بسیار مهم است چراکه تحول عجیبی در جامعه انسانی شاهد بودیم در بعثت زیرا بزرگترین پیامبر الهی مبعوث شد و مهمترین و بزرگترین ماموریت در این روز اتفاق افتاد آن هم زمانی که قدرت‌ها و جاهلیت در همه نقاط دنیا گسترش پیدا کرده بود.

امام جمعه کرمان ادامه داد: در آن روز چراغ هدایتی روشن نبود و راه حق آشکارا وجود نداشت اما مأموریت برای امت اسلامی همراه کتابی بزرگ که ماموریت آن جهانی و همیشگی است آن روز به پیامبر داده شد و بعثت مطلعی بسیار مهم و سرنوشت‌ساز برای جامعه انسانیت است.

علیدادی‌سلیمانی بیان داشت: همه کشورهای اسلامی بخصوص جبهه مقاومت باید با جدیت هر چه تمام‌تر تلاش کنند تا آمریکایی‌ها را از بلاد اسلامی اخراج کنند زیرا تا زمانی که آنها باشند جنایت و قتل عام می‌کنند.

وی گفت: مطلب دیگر که روشن‌تر شد مواضع دولت جدید آمریکا است که در بخشی از مواضعش به صراحت بیانیه داد، لذا مسوولان و همه کسانی که در پرونده هسته‌ای کار می‌کنند، بدانند تنها راه اطاعت از دستورات رهبری است و هیچ سستی به خود راه ندهند و محکم بایستند و هیچ چشم امیدی به مذاکره نداشته باشند.

امام جمعه کرمان خاطرنشان کرد: از کاخ سفید هر چه بیرون می‌آید غیر از ظلم و جنایت و زورگویی چیزی دیگری نیست و مذاکره ارزش و سودی ندارد و باید رسالت انقلابی خودمان را در ایستادگی و دفاع از حق مردم به سرانجام برسانیم.