کد خبر: 89484

فرمانده سپاه استان کرمان گفت: شورای جدید شهر کرمان ساماندهی حاشیه شهر را مورد توجه قرار داده و اجازه ندهند در خدمات شهری سهم‌خواهی سیاسی شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، سردار حسین معروفی صبح امروز در دیدار اعضای منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر کرمان با وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: خدمت به مردم صدقه جاریه است و از خداوند می‌خواهیم ما را جزو خدمتگزاران واقعی نظام اسلامی قرار داد.

وی با بیان اینکه 28 خرداد 1400 اتفاق بزرگی در کشور ما افتاد و در حالی‌ که همه دنیای کفر در برابر ولایت قرار گرفته بودند، مردم ایران پای کار آمدند و به دنیا ثابت کردند که پشتیبان ولایت فقیه هستند گفت: حضور مردم در روز جمعه مانند اوایل انقلاب بود و مردم هوشمندانه مشت محکمی به دهان دشمنان زدند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه ملت ایران، ملتی هوشمند بوده و بارها این هوشمندی را ثابت کردند بیان کرد: مردم ما انقلاب اسلامی را باور دارند و در دوران انقلاب، دفاع مقدس و فتنه پای کار نظام مقدس اسلامی ایستادند.

وی با بیان اینکه به هیچ جناح و گروهی وابسته نیستیم و نگاه ما فقط به امام خود برای خدمت به مردم است گفت: مردم ما با حضور خود در صحنه انتخابات به دنیا نشان دادند که انقلاب اسلامی ایران زنده است.

معروفی با اشاره به اینکه مردم وقتی دیدند مقدسات و ارزش‌های آنها در خطر است یک دست شده و در انتخابات حماسه آفریدند افزود: دشمن چند ماه قبل از انتخابات علیه نظام و انقلاب ما عملیات روانی داشت اما مردم تمام این توطئه‌ها را خنثی کردند.

وی با بیان اینکه مردم به‌ خوبی و هوشمندانه تشخیص دادند که شرکت در انتخابات برای کشور امنیت‌آور است عنوان کرد: بیش از 60 درصد مردم کرمان در انتخابات مشارکت داشتند و بیش از 70 درصد به منتخب رئیس جمهوری جدید رای دادند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه کرمان ثروتمندترین استان کشور است و باید در شأن مردم این استان ساخته شود گفت: از سال گذشته به 64 روستا آبرسانی شده است و پای کار مردم هستیم.

وی با بیان اینکه باید به مردم محرومی که در انتخابات شرکت کردند، خدمت کرد و نباید آنها را تنها گذاشت افزود: دومین استان عشایری کشور هستیم و یک چهارم شهدای استان از عشایر هستند.

معروفی با اشاره به اینکه این مردم بسیار ارزشمند هستند و خدمتگزاری آنها یک توفیق الهی است بیان کرد: مسئولان تمام وقت خود را باید برای خدمت به مردم بگذارند.

وی با بیان اینکه در خدمت به مردم هیچ نگاه سیاسی نداریم گفت: معیشت مردم را نباید سیاسی کرد و سپاه پاسداران در خدمت به مردم به انسان بودن آنها نگاه می‌کند و هیچ نگاه جناحی و سیاسی ندارد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه بزرگترین ویژگی حاج قاسم خدمت بدون منت به مردم و به دور از نگاه سیاسی است افزود: احساس ما این است که ترکیب خوبی در شورای جدید به‌وجود آمده و تلفیقی از جوانان و پیشکسوتان در شورا حضور دارند.

وی با بیان اینکه اجازه ندهید در خدمات شهری سهم‌خواهی سیاسی شود و در خدمات شهری باید به دور از سیاست به مردم خدمت کرد ادامه داد: کرمان به‌واسطه شهید سلیمانی یک شهر و استان جهانی است و در سالگرد شهادت حاج قاسم از 53 کشور به کرمان آمدند.

معروفی با اشاره به اینکه اتمام کرونا نشان خواهد داد که روزانه با چه جمعیتی از زائران حاج قاسم روبه‌رو خواهیم بود گفت: حاشیه شهر کرمان وضعیت بسیار بدی دارد و جزو بدترین حاشیه‌های کشور است.

وی با بیان اینکه حاشیه شهر کرمان باید ساماندهی شود و باید جزو برنامه‌های شورای شهر جدید قرار گیرد افزود: زیباسازی درون شهر نیز بسیار لازم است و مردم کار می‌خواهند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه با نگاه انقلابی و جهادی باید برای مردم کار کرد و مردم برای این نگاه به میدان می‌آیند ادامه داد: بیمارستان جدید فاطمه الزهرا(س) در شهر کرمان ساخته می‌شود.

وی با بیان اینکه بیمارستان شهید حاج قاسم سلیمانی نیز در چهارراه طهماسب‌آباد ساخته می‌شود و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) پای کار است افزود: طرح جامع گلزار شهدای کرمان تا گنبد جبلیه در حال تدوین است.

معروفی با اشاره به اینکه زیرساخت‌های لازم برای پذیرایی زائران حاج قاسم باید فراهم شود گفت: برای خدمت به مردم سپاه در کنار مسئولان و اعضای شورای شهر است.