کد خبر: 89490

فرمانده سپاه استان کرمان از توزیع هزار بسته کمک مؤمنانه در حاشیه شهر کرمان خبر داد و گفت: سپاه نگاه سیاسی به رزمایش‌های مؤمنانه ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، رزمایش کمک‌های مؤمنانه ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین(ع) کرمان صبح امروز و به مناسبت دهه کرامت با حضور سردار حسین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان برگزار شد.

سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در حاشیه برگزاری این رزمایش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی و با تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع) اظهار داشت: در سال جاری و تا کنون سه مرحله رزمایش کمک‌های مؤمنانه در استان کرمان برگزار شده است.

وی با بیان اینکه قرار بود مرحله چهارم رزمایش کمک‌های مؤمنانه، افتتاح طرح‌های آبرسانی و توزیع جهیزیه همزمان با دهه کرامت انجام شود تصریح کرد: به دلیل همزمانی این دهه با ایام انتخابات و برای اینکه این اقدامات ما سیاسی قلمداد نشود انجام آن را به بعد از برگزاری انتخابات واگذار کردیم.  

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با عنوان اینکه رزمایش امروز توسط ناحیه مقاومت حضرت امیرالمؤمنین کرمان به صورت مستقل برای شهر کرمان به ویژه برای حاشیه شهر برگزار می‌شود ادامه داد: در قالب قرارگاه امام حسن (ع) شهرستانی، توزیع هزار بسته معیشتی امروز آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه ارزش هر بسته معیشتی 650 هزار تومان و در مجموع توزیع 650 میلیون تومان کمک مؤمنانه امروز آغاز می‌شود گفت: در این بسته‌ها اقلام مواد غذایی چون برنج، گوشت، مرغ، رب گوجه، روغن، ماکارونی و حبوبات وجود دارد.

سردار معروفی با اشاره به اینکه رزمایش کمک‌های مؤمنانه سپاه استان کرمان هفته آینده برگزار می‌شود افزود: خانوارهای آسیب‌دیده از کرونا و خانواده‌های نیازمند استان در یک سال گذشته شناسایی شده و توزیع کمک‌های ما بین این خانواده‌ها انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه کار ما ادامه پیدا می‌کند و ربطی به تغییر دولت ندارد گفت: با توجه به روحیات دولت جدید ما با شتاب بیشتری اقدامات خود را انجام داده و در تمام عرصه‌ها کمک دولت جدید خواهیم بود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه در جریان برگزاری انتخابات بداخلاقی‌هایی در حوزه کمک مؤمنانه انجام شد و به این رزمایش‌ها نگاه سیاسی شد تصریح کرد: کاری که سپاه و بسیج در قالب کمک مؤمنانه انجام می‌دهد لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب بوده و ما در کمک‌ها به گرایشات سیاسی افرادی که به آنها کمک می‌شود و مذهب آنها توجهی نداریم.