کد خبر: 9565

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما احمدی نژاد را منحرف نمی دانیم بلکه گروهی از اطرافیانش به انحراف رفتند.

حبیب الله عسگر اولادی در دومین همایش الزامات تحقق شعار سال ۹۲ در جمع اصولگرایان مازندران که در مسجد حضرت ابوالفضل مرکز مازندران برگزار شد با بیان اینکه سعی کنیم انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری جشن باشکوهی برای انقلاب اسلامی باشد، اظهار داشت: قصد دشمن و فتنه ایجاد جنگ است.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری می خواهد در انتخابات مشارکت حداکثری باشد. باید تبلیغ همگانی صورت گیرد، گلایه ها سبب نشود تا مردم در انتخابات شرکت نکنند.

عسگر اولادی با تاکید بر اینکه سعی کنید نامزدهایی که احساس تکلیف کردند و به میدان آمدند با رای بالای مردم مواجه شوند، تصریح کرد: رئیس جمهور باید دارای رای بالا باشد تا قدرت نظام جمهوری اسلامی در جهان اثبات شود.

نماینده ولی فقیه در کمیته امداد امام خمینی با اشاره به اینکه در باب فتنه و انحراف کار نکنید که این موضوع اسباب جنگ را فراهم می کند، یادآور شد: هر کسی که وارد فتنه و انحراف شده است را به نوعی خارج کنید.

وی افزود: آنکه روزی شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه را سر داد باید به ولایت فقیه اطمینان کند و از همه عذرخواهی کند، برای صیانت از کشور نیازمند ولایت فقیه هستیم.

عسگر اولادی شعار ترجیح دادن ایرانیت به اسلامیت را رد شده دانست و گفت: رهبر جمهوری اسلامی از ابتدا شعار جمهوری اسلامی ایران را در نظام جمهوری اسلامی نهادینه کردند.

عضو شورای مرکزی جمعیت موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه اصلاح طلبانی که به هر اندازه در فتنه شرکت داشتند و یا افرادی که در این قضیه سکوت کردند باید از مردم عذرخواهی کنند، بیان کرد: برخی مشکل نداشتند و مواضع خوب را اتخاذ کردند چیزی از آنان نمی خواهیم.

وی در سخنانش با بیان اینکه منظور ما از جریان انحرافی شخص احمدی نژاد نیست، تصریح کرد: ما احمدی نژاد را منحرف نمی دانیم ولی معتقدیم گروهی از اطراف ایشان به انحراف رفتند.

عسگراولادی فتنه و انحراف را دو دم یک قیچی دانست و ادامه داد: دشمن می خواهد ریشه های انقلاب را بزند این دو گروه از زمان مصدق و کاشانی و نیز تا امروز حضور دارند که ریشه آنان در امریکا، رژیم صهیونیستی و انگلیس است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در سخنانش با اشاره به اینکه همین الان هم می گویم موسوی و کروبی از برادرهای من هستند، خاطرنشان کرد: اینها مفتون شدند، فتنه زده شدند.

وی با تاکید بر اینکه دشمن قصد خدشه وارد کردن به انقلاب اسلامی و نیز انتخابات ریاست جمهوری یازدهم را دارد، گفت: فتنه و انحراف همواره ساخته و پرداخته دشمن است.

نماینده ولی فقیه در کمیته امداد امام خمینی گفت: خداوند تاکید بر توبه دارد و واقعا اینکه خداوند بدون توبه کسی را بپذیرد در گذشته محال بوده و الان هم محال است.

ادامه اخبار