کد خبر: 77443

حامد بهداد، بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار یادداشتی شدیداللحن از وضعیت فعلی فروش سینمای ایران و پیشتازی فیلم‌های مستهجن انتقاد کرد.

به گزارش کرمان خبر، حامد بهداد این یادداشت را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده و نوشته: «این روزها برام چیزى چندش‌آور‌تر از اکران و فروش فیلم‌هاى مستهجن و لجن وجود نداره. من خشمگین می‌شم از سقوط سطح سلیقه عموم مردم. باید رکورد میزان این سقوط متعفن رو در گینس به ثبت رسوند. اما به جرئت می‌تونم بگم مجموعه دندون طلا، در هنگامى که کار می‌کردم این باور رو بهم می‌داد که هم مردم و هم تماشاگرهاى حرفه‌اى رو تحت تأثیر منطقى خودش قرار می‌ده که البته عامل انتقال این تأثیر جوان‌هاى خانواده خواهند بود. چون آنها هستند که خانه را از رکود و یکنواختى بیرون می‌کشند. کارى که شخصاً خودم با خانه و خانواده‌ام انجام دادم. خانه‌مان می‌رفت تا در روزمرگى و بى‌نشاطى از تکرار عادت بیمار شود. اما با بازیگر شدن و موفق شدنم، خانواده‌ام علاقه خود را دوباره به نمایش و سینما به دست آورد. طورى که مادر و پدرم مرا از اخبار فرهنگى روز مطلع می‌ساختند.»

این بازیگر تأکید کرده: «در خانه ما همیشه بحث سر داستان و فیلم و اتفاق‌هایش بود و من این سرزندگى فرهنگى را مدیون خود بودم. به‌خاطر همین خیال می‌کنم جوان‌هاى خانواده می‌توانند جهان کوچک خانه‌شان را بسازند. مجموعه سینمایی دندون طلا شما را از تماشاى آن اثر شاد می‌کند و مانع از احساس هدر رفتن زمان می‌شود. کارى است درباره مقام بلند مطربى. کارى درباره مقام موسیقى صحنه‌اى. کارى درباره نمایش سیاه‌بازى. در ادامه از دانشجویان و جوانان آگاه و شعورمند هموطن می‌خوام که در هنگام توزیع و پخش سریال دندون طلا، با دزدى و کپى کردن و ارزان‌فروشى دلال‌هاى مفت‌خور برخورد کرده و مانع این لودگى‌ها شوند. خدا یارمان»

 

فرهنگ نیوز