کد خبر: 79762

غرفه های سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی/9

فعالیت بعدی که همزمان با فتنه سال 88 در مجموعه ما صورت گرفت رصد برنامه های شبکه های فارسی زبان ماهواره بود برا اینکه از سر خط توطئه های انها در فضای سال 88 با خبر باشیم واین اطلاعات را در اختیار خواص وعوامل تاثیر گذار برای مقابله با فتنه گران قرار می گرفت.

حجت الاسلام آجرلو در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر گفت : موسسه فرهنگی  زمانه آفرینش های نوین موسسه طلبگی است که از سال 84تاسیسی شده و در این موسسه نوع کار وفعالیت واجرای برنامه ها به سمت رسانه های دیجیتال اینترنت وفضای سایبری بوده ، که هدفش هم آشنا کردن طلاب ودانش آموختگان دینی با این ابزار برای تبلیغ دین ومبانی اسلام است که با عنایت خداوند از سال 94تا84دریک یه دهه زمانی فعالیتی همین رویه را با انجام برنامه های مختلف وموضوعات متفاوت در پیش گرفتیم.

مسئول غرفه موسسه زمانه گفت : موضوعاتی که در موسسه زمانه آفرنش های نوین روی آن کار شده است عبارتند از مسجد مجازی شیعه که اولین  نوع طراحی وراه اندازی مسجد مجازی شیعه را در فضای اینترنت بود که با کمک فرهنگسرای خاوران وشهرداری تهران انجام گرفت و نحوه عملکرد در این مسجد مجازی پاسخگویی طلاب وکارشناسان دینی به عموم مردم در زمینه مسائل دینی است.

وی افزود : در خصوص آموزش وبلاگ نویسی به طلاب ودانش آموختگان دینی برای اولین بار در موسسه ما صورت گرفت ، طراحی وبسایت های بسیار زیاد در زمینه بیداری اسلامی در منطقه همانند وبسایت المقاومه برای کشور های عربی مصر ویمن ،ودر بحث فتنه بویژه فتنه 88 وبسایت عمار ها را طراحی کردیم که به صورت لحظه به لحظه اخبار واطلاعات جبهه انقلاب اسلامی را در مقابله با فتنه منتشر میکرد .

وی ادامه داد: فعالیت بعدی که همزمان با فتنه سال 88 در مجموعه ما صورت گرفت رصد برنامه های شبکه های فارسی زبان ماهواره بود برا اینکه  از سر خط توطئه های انها در فضای سال 88 با خبر باشیم  واین اطلاعات را در اختیار خواص وعوامل تاثیر گذار برای مقابله با فتنه گران قرار می گرفت.

آجرلو افزود : مجموعه ما علاوه بر تولید فیلم، نماهنگ، کلیپ ،انیمیشن وموشن گرافیک وپاور پوینت های فرهنگی برای ارتقا بصیرت وافزایش روشنگری در فضای مجازی وعمومی جامعه یک ماهنامه ویدئویی را تولید کردیم که مدت 24 ماه است که در سطح کشور در حال تولید است به نام ماهنامه ویدئویی زمانه رسانه بچه های انقلاب  که به صورت ماهیانه مجموعه کلیپ های تولید شده توسط بچه های جبهه فرهنگی انقلاب را درقالب DVDهایی با حجم8تا4گیگابایتی را خود جای می دهد.

وی در ادامه گفت :در کنار اینها با پیشرفت تکنولوژی ما به دنبال تولید نرم افزار های موبایلی واندروید هم رفته ایم که نتیجه آن تولید محصولاتی در خصوص آسیب های اجتماعی ماهوراه برای سازمان بسیج، قوه قضائیه ،سازمان تبلیغات اسلامی ودفاتر ائمه جمعه بوده است.

وی در خصوص نحوه تا مین هزینه های مجموعه گفت:  تمامی هزینه ها از راه در آمد های حاصل از فروش محصولات وپژوهش ها تامین شده است واین موسسه به هیچ نهاد ویا سازمانی وابسته نیست.

برای ارتباط ودعوت از کارشناسان برای حضور در شهرستان ها تمامی عزیزان میتوانند با شماره تماس های روابط عمومی  موسسه(02532942297) تماس حاصل فرمایند.

زمانهزمانهزمانهزمانهزمانه