کد خبر: 87338

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان از حضور ۳۰ هیئت مذهبی در اجتماع بزرگ عزاداران حسینی اربعین در کرمان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ حجت‌الاسلام‌ علی جلالی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به قسمت عمده فعالیت کمیته فرهنگی زائران اربعین حضرت اباعبدالله حسین(ع) در استان کرمان برعهده سازمان تبلیغات اسلامی است اظهار داشت: برنامه‌های این کمیته در دو بخش خدمت به زائران اباعبدالله(ع) برای حضور در همایش پیاده‌روی در موکب‌های استان و برنامه‌ریزی برای برگزاری مراسم در داخل استان برای روز اربعین انجام شده است.

وی با اشاره به راه‌اندازی موکب‌هایی در داخل استان و در مسیر زائران اربعین گفت: در چندین شهر استان این موکب‌ها برپا شده و به زائران ایرانی و خارجی خدمت‌رسانی می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه مراسم اربعین حضرت اباعبدالله(ع) در داخل استان هم برگزار می‌شود افزود: تجمع زائران اربعین شهادت امام حسین(ع) در شهر کرمان برگزار می‌شود افزود: اجتماع بزرگ عزاداران حسینی صبح اربعین در شهر کرمان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این مراسم با حضور 30 هیئت مذهبی و حضور پر شور مردم کرمان برگزار می‌شود عنوان کرد: اجتماع بزرگ عزاداران اربعین حسینی از ساعت 9 تا 11 صبح در محل خیابان گنجعلیخان روبه‌روی مسجد امام صادق(ع) برگزار می‌شود.

 انتهای پیام/