کد خبر: 87622

فرماندار شهرستان کرمان با اشاره به اینکه روستای ده‌زیار کرمان به عنوان روستای سبز در کشور معرفی می‌شود گفت: در نهاد ریاست جمهوری سه استان مطالعات زیست محیطی روستاها را انجام می‌دهند که یکی از این نقاط در روستای ده‌زیار از شهرستان کرمان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ، علی بابایی در آئین افتتاح زمین چمن مصنوعی فوتبال و همایش پیاده‌روی خانوادگی روستای ده‌زیار کرمان اظهار‌ داشت: با بررسی چهل ساله انقلاب اسلامی می‌بینیم که انقلاب اسلامی ایران دست‌آوردهای بسیار خوبی در نقاط مختلف استان کرمان به‌ویژه در روستاها داشته است.

وی با بیان اینکه مردم نیز در عرصه‌های مختلف انقلاب حضور داشتند و انقلاب خود را پشتیبانی کردند گفت: دشمنان نظام اسلامی توطئه‌های مختلفی برای براندازی نظام راه‌اندازی کردند اما بی‌نتیجه ماند و اخیرا در جنگ اقتصادی نیز نتوانست به موفقیت دست پیدا کند.

فرماندار شهرستان کرمان با اشاره به اینکه امروز دشمن با استفاده از ابزار رسانه جنگ روانی علیه کشور راه‌اندازی کرده است افزود: امروز وظیفه داریم در برابر این مردم که برای انقلاب زحمت می‌کشند، تلاش کنیم چرا که تداوم انقلاب اسلامی در گرو مشارکت و حضور مردم در صحنه است.

وی با بیان اینکه در حکومت اسلامی خدمتگزاری برای این مردم یک افتخار و مدال نوکری است خاطر‌‌نشان کرد: در شهرستان کرمان از ظرفیت اعتبارات استان به‌خوبی استفاده شده و خیرین را نیز پای کار آوردیم تا مشکلات مردم را برطرف کنیم.

بابایی با اشاره به اینکه حدود 150 سازمان مردم‌نهاد در شهرستان کرمان با ما همکاری دارند و از ظرفیت آنها نیز استفاده می‌شود گفت: امروز بر همه کسانی که دل در گرو انقلاب دارند وظیفه است تا با تمام توان به میدان عمل بیایند و با باز کردن گره‌ای از مشکلات مردم چشم دشمنان نظام اسلامی را کور کنند.

وی با بیان اینکه امروز شاهد افتتاح زمین چمن روستای ده‌زیار هستیم که با کمک خیرین ایجاد شده است افزود: روستای ده‌زیار ظرفیت خوبی در همه زمینه‌ها دارد و مردم در این روستا مشارکت اجتماعی خوبی دارند که جای تقدیر دارد.

فرماندار شهرستان کرمان با اشاره به اینکه در بحث استفاده از قیر رایگاه برای آسفالت معابر عمومی در روستاها کارهای خوبی انجام شده است تصریح کرد: مردم بدانند که مسئولان پیگیر امور آنها هستند و خدمت به مردم را افتخار می‌دانیم.

وی از اجرای طرح مطالعات زیست محیطی در شهرستان کرمان خبر داد و گفت: در نهاد ریاست جمهوری سه استان مطالعات زیست محیطی روستاها را انجام می‌دهند که یکی از این نقاط در روستای ده‌زیار از شهرستان کرمان است.

بابایی با بیان اینکه روستای ده‌زیار به‌عنوان روستای سبزدر سطح کشور معرفی می‌شود افزود: یکی از ویژگی‌های این طرح توانمندسازی مردم این روستا در عرصه‌های مختلف است.

منبع/تسنیم

انتهای پیام/