کد خبر: 87864

فدایی :

استاندار کرمان گفت:ستاد تسهیلات نوروزی استان باید فعال شود تا زمینه حضور هر چه بیشتر گردشگران فراهم شود چراکه گردشگری از موضوعات مورد اهمیت استان است.

به گزارشپایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ، محمدجواد فدایی استاندار کرمان امروز صبح در نشستی با مسئولان استان با عنوان گردشگری نوروز 98 گفت:در سال گذشته استان کرمان جزو استان‌های برتر کشور در حوزه گردشگری نوروزی بوده است .

کرمان جز برترین های گردشگری کشور

وی افزود:ستاد تسهیلات نوروزی استان باید فعال شود تا زمینه حضور هر چه بیشتر گردشگران فراهم شود چراکه گردشگری از موضوعات مورد اهمیت استان است.

 

از شبه‌افکنی و تشویش اذهان عمومی در جامعه خودداری کنیم

استاندار کرمان با اشاره به اینکه  آمار و ارقام در گزارش‌ها باید واقعیت داشته باشند، بیان کرد:باید با کمک یکدیگر مشکلات گردشگری استان را برطرف کرده و  از شبه‌افکنی و تشویش اذهان عمومی در جامعه خودداری کنیم.

وی تاکید کرد :از تاریخ 28 اسفند ماه تا 16 فروردین باید در جهت افزایش نشاط عمومی برنامه‌های فرهنگی شادی  را داشته باشیم تا جاذبه‌های گردشگری استان به مردم معرفی شود.

 

فدایی با بیان اینکه با ایجاد و معرفی جاذبه های گردشگری استان باید در جهت جذب گردشگر تلاش کنیم ، عنوان کرد :بخش عمده‌ای از مسافران نوروزی کرمان عبوری هستند و باید تلاش شود با جاذبه های مختلف شرایط اقامت بیشتر آنها را در استان فراهم شود .

 

استاندار کرمان ضمن اشاره به مشکلات استان در حوزه گردشگری خاطر نشان کرد: مشکل پارکینگ، رستوران و سرویس بهداشتی تمام اماکن تاریخی و مراکز فرهنگی استان باید حل شود.

انتهای پیام/