کد خبر: 88179

در دیدار استاندار کرمان با مدیران گردشگری ژاپن مطرح شد

استاندار کرمان گفت: پیشنهادهایی از سوی مدیران گردشگری ژاپن مطرح شد که بررسی و برقراری پرواز بین کرمان و ژاپن را پیگیری می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، محمدجواد فدایی در دیدار با تعدادی از مدیران صنعت گردشگری ژاپن اظهار داشت: مدیران گردشگری ژاپن گزارشی از مشاهدات خود از استان کرمان را به مسؤولان کشور خود ارائه دهند تا آگاهی آنها درباره این استان به‌روز شود.

وی ابراز داشت: امیدوارم حضور مدیران گردشگری ژاپن در کرمان شروع خوبی برای تقویت گردشگری بین کرمان و ژاپن باشد.

استاندار کرمان ادامه داد: پیشنهادهایی که از سوی مدیران گردشگری ژاپن مطرح شد را بررسی می‌کنیم و به دنبال برقراری پرواز بین کرمان و ژاپن هستیم و مسائل مربوط به درجه کرمان در ژاپن را برای ورود گردشگران بیشتر به این استان دنبال می‌کنیم.

تمدن جیرفت مورد علاقه ژاپنی‌ها قرار دارد

در این جلسه همچنین رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان از علاقه ژاپنی‌ها به تمدن جیرفت خبر داد.

مهدی سیاوشی ادامه داد: تورهای ژاپنی از سال گذشته وارد استان کرمان شده‌اند و تاکنون 12 تور از گردشگران ژاپنی به استان سفر کرده‌اند و تمدن جیرفت مورد علاقه ژاپنی‌ها قرار گرفته است.

وی عنوان کرد: مدیران صنعت گردشگری ژاپن از بندرعباس وارد ایران شده‌اند و سپس به قلعه‌گنج، جیرفت و شهداد سفر کرده‌اند و به سایر نقاط استان کرمان هم می‌روند.

انتهای پیام/