کد خبر: 88195

طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان :

طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان،‌ مهران شیخی به سمت مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان کرمان منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر و به نقل از روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه،‌ مهران شیخی به سمت مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کرمان منصوب شد.
 
متن حکم انتصاب مهران شیخی به شرح زیر می باشد:
 
برادر ارجمند جناب آقای مهران شیخی 
 
 در طلیعه ورود به پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در آستانه 40 سالگی تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌شده است. این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهمیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت جز با همراهی برادرانی مؤمن، باروحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.
 
بر این اساس، نظر به‌مراتب تعهد، شایستگی‌ و تجارب ارزشمند جنابعالی، شما را به مدت دو سال به‌عنوان «مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان کرمان»منصوب می‌نمایم.
 
مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را از اسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی، حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه به دبیر کل و پیوست تفصیلی آن احصاء نموده و در قالب برنامه‌های استانی تدوین و ارائه فرمایید.
 
امید است با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و موید باشید.
 


انتهای پیام/