کد خبر: 88227

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان :

سلاجقه رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان گفت : ۵ هزار و ۱۶۵ کلاس درس در سراسر استان در سه سطح برای مسافران نوروزی تجهیز شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ امید سلاجقه رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان در گفتگو با خبرنگار راه آرمان در رابطه با تمهیدات آموزش و پرورش برای اسکان نوروزی مسافران اظهار داشت : آموزش و پرورش استان کرمان در راستای تحقق شعار راهبردی تکریم معلم ، مدیریت منابع و مدرسه پویا برنامه ریزی کرده است تا در ایام نوروز به فرهنگیان و مسافران خدمات ارائه دهد .

 

وی با بیان این که مهم ترین هدف آموزش و پرورش تکریم فرهنگیان است، گفت : در کنار آن به سایر مسافرانی که مدارس و مراکز آموزشی را به عنوان محل سکونت خود انتخاب می کنند خدمات ارائه خواهیم داد.

 

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان خاطر نشان کرد : بنابراین در این راستا ۳۸ پایگاه فعالیت خود را در سراسر استان آغاز کرده اند و ۴۳۳ مدرسه به این امر اختصاص پیدا کرده است .

 

سلاجقه عنوان داشت : ۵ هزار و ۱۶۵ کلاس درس در سراسر استان در سه سطح برای مسافران نوروزی تجهیز شده است که از این تعداد ۱۴۱ کلاس ویژه برای برخی همکاران فرهنگی اختصاص یافته است .

 

وی افزود : ۲ هزار و ۸۰۴ کلاس الف و ۲ هزار ۲۲۰ کلاس ب نیز در اختیار مهمانان نوروزی قرار گرفته است که همه کلاس ها مجهز به یخچال ، تلویزیون ، فرش ، امکانات گرمایش و اقلام بهداشتی مورد نیاز می باشند .

 

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان در پایان گفت : یک هزار و ۵۲۷ نفر از همکاران فرهنگی ما در سراسر استان در تعطیلات نوروزی در خدمت مهمانان نوروزی هستند و در این پایگاه ها و کلاس ها به ارائه خدمات به مهمانان می پردازند .

 

انتهای پیام/