کد خبر: 88229

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی ماهان خبر داد

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی ماهان گفت: تمام اماکن شاخص تاریخی و گردشگری ماهان کرمان آمادگی کامل برای بازدید میهمانان و مسافران نوروزی را دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر؛امین ماهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ماهان اظهار داشت: در حال حاضر ماهان با دارا بودن سه هتل سنتی، یک هتل آپارتمان، 13 واحد بوم‌گردی فعال و دو واحد خانه مسافر به‌همراه بیش از 80 واحد پذیرایی و رستوران امادگی دارد تا خدمات لازم را به مسافران نوروزی ارائه کند.

دبیر ستاد تسهیلات سفر ماهان افزود: در کنار این خدمات، آموزش پرورش ماهان در قالب ستاد اسکان فرهنگیان برنامه‌ریزی لازم را برای فرهنگیان انجام داده است و جمعیت هلال احمر نیز در قالب ایستگاه سلامت و استقرار پایگاه حوادث جاده‌ای اقدامات لازم را انجام داده است.

وی تصریح کرد: در همین راستا مرکز بهداشت با همکاری سایر نهاد نظارتی در قالب گشت‌های ویژه از تمام مراکز خدماتی بازدید به‌عمل آورده است و نیروی انتظامی با اضافه کردن عوامل گشتی و ایجاد مراکز ثابت و سیار در حوزه تامین امنیت اقدامات لازم را به‌عمل آورده است.

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی ماهان گفت: در این ایام شهرداری‌ها به ویژه شهرداری ماهان برای اولین بار اقدامات بسیار چشمگیری در خصوص زیباسازی و اصلاح منظر شهری انجام داده که قابل تقدیر است.

ماهانی عنوان کرد: تمام اماکن شاخص تاریخی و گردشگری ضمن اصلاح نواقص آنها آمادگی کامل برای بازدید را دارند و انتظار می‌رود میزان رضایتمندی مسافران و گردشگران و اهالی ماهان نسبت به سال گذشته بیشتر باشد.

وی خاطرنشان کرد: مسافران نوروزی درصورت مشاهده مشکلات، مراتب را با دبیرخانه این ستاد که مستقر در بخشداری ماهان و یا به اداره میراث فرهنگی ماهان گزارش دهند تا سریعا بررسی و رفع شود.

انتهای پیام/