کد خبر: 88380

طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه :

مراسم تکریم رحمان جلالی مسئول اسبق اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان و معارفه مهران شیخی بعنوان مسئول جدید اتحادیه با حضور دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی کشور و مسئولین استانی برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ صبح امروز مراسم تکریم رحمان جلالی مسئول اسبق اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان و معارفه مهران شیخی بعنوان مسئول جدید اتحادیه با حضور حسین تاریخی دبیر کل  اتحادیه انجمن های اسلامی کشور و مسئولین استانی برگزار شد .

دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی کشور در این مراسم اظهار داشت:سال 98 سالگرد چهلمین سال تاسیس اتحادیه انجمن های اسلامی است ، چهلمین سال تاسیس اتحادیه مسئولیت سنگینی را به ما یادآور می شود که این پرچم دست به دست شهیدان گشته و اکنون به دست ما رسیده است.

وی تاکید کرد:وارد برهه ویژه ای از انقلاب شده ایم بطوریکه سرعت تحولات در داخل و خارج از کشور به روز رسیده لذا باید دقت نظرمان بر مسئولیت سپرده شده بیشتر باشد.

تاریخی ابراز داشت:اینکه مخاطب اصلی بیانیه گام دوم انقلاب جوانان هستند مسئولیت اتحادیه را دو چندان می کند.

وی با بیان اینکه یک فارغ التحصیل انجمنی می تواند سابقه کار بسیار خوب را از اقای جلالی برداشت کند؛ خاطر نشان کرد: طی حکمی رحمان جلالی بعنوان دبیر قرارگاه فضای مجازی منصوب شده اند و در دفتر مرکزی تهران از وجود وی استفاده خواهد شد .

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در پایان افزود:صدور نیرو از اتحادیه به ارگان های استانی و خارج از استانی از اتفاقات بسیار خوب آن است همچنین جانشین پروری یکی از کارهای خوب و مهم اتحادیه است و از زمانیکه شیخی وارد مجموعه شده اند شاهد ابتکارات ، خلاقیت و اخلاص در مجموعه بوده ایم .

در پایان لوح تقدیر و سپاس هم چنین حکم انتصاب رحمان جلالی بعنوان دبیر قرارگاه فضای مجازی به وی اهدا شد و حکم معارفه مهران شیخی بعنوان مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان کرمان به وی تقدیم شد .

 

photo_2019-04-25_13-24-36

photo_2019-04-25_13-24-49

photo_2019-04-25_13-24-57

photo_2019-04-25_13-25-02

انتهای پیام/