کد خبر: 88418

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان با اشاره به ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان صدا و سیمای مرکز کرمان گفت: برنامه زنده «جمع‌خوانی قرآن کریم» حسینه ثارالله کرمان از صدا و سیمای کرمان پخش می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ احمد علیرمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، در تشریح ویژه برنامه‌های صدا و سیمای کرمان در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: صدا و سیمای مرکز کرمان در تلاش است تا با تولید و پخش ویژه برنامه‌های مختلفی در ماه رحمت و مغفرت، همراه لحظات معنوی روزه‌داران باشد.

وی با بیان اینکه همزمان با ماه مبارک رمضان ویژه برنامه‌های متنوعی در شبکه استانی کرمان تولید و پخش می‌شود گفت: سیمای مرکز کرمان برنامه‌های ماه رمضان خود را با برنامه «سحرگاهان» ویژه سحرهای ماه مبارک رمضان آغاز می‌کند که به مدت 90 دقیقه قبل از اذان صبح از اول ماه مبارک رمضان پخش می‌شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان از پخش ویژه برنامه افطار سیمای مرکز کرمان با عنوان «یاقوت» خبر داد و افزود: این برنامه از ابتدای ماه مبارک رمضان هر روز بعد از نماز مغرب به مدت 45 دقیقه پخش می‌شود.

وی با اشاره به اینکه امسال نیز به رسم هر ساله برنامه «جمع‌خوانی قرآن کریم» هر روز از ساعت 17:50 به مدت 70 دقیقه به طور زنده از سیمای مرکز کرمان پخش می‌شود بیان کرد: در این برنامه که هر روز در حسینیه ثارالله کرمان برگزار می‌شود که ابتدای این برنامه یکی از روحانیون موضوعات هر جزء قرآن کریم را تبیین و پس از آن 4 نفر از قاریان به تلاوت یک جزء از کلام‌الله مجید می‌پردازند.

علیرمضانی با بیان اینکه صدای مرکز کرمان نیز به مناسبت ماه مبارک رمضان برنامه‌های ویژه‌ای تدارک دیده است گفت: «ضیافت» ویژه برنامه افطارهای ماه مبارک رمضان که غروب هر روز ماه مبارک از ساعت 19 تا 20 از رادیو کرمان پخش می‌شود.

وی با اشاره به اینکه «به خدا نزدیکتر» عنوان ویژه برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان رادیو کرمان است عنوان کرد: «بر حریر قدر» ویژه برنامه شب‌های قدر است و البته هر روز پخش زنده جمع‌خوانی قرآن کریم از ساعت 18 تا 19 از حسینیه ثارالله را داریم.

انتهای پیام/