کد خبر: 88498

در نشست تخصصی خبر و دفاع مقدس مطرح شد؛

فیلم ساز کرمانی گفت: شهید آتشی گوهری، آوینی استان کرمان است که از تصاویر ضبط شده ایشان از دوران دفاع مقدس می توان به صحنه های تاریخی آن زمان یاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از ایسنا ، "سیدحمید میرحسینی" امروز اول خردادماه در نشست تخصصی خبر و دفاع مقدس (ویژه برنامه سالروز آزادسازی خرمشهر) در کرمان با اشاره به ساخت فیلم "آن یک نفر" درباره شهید غلامرضا آتشی گوهری اظهار کرد: برای ادای دین به دفاع مقدس احساس وظیفه کردم زیرا باید درباره کسانی که رفتند برای کشور جان خود را فدا کردند، بگوییم و کار کنیم.

میرحسینی با بیان اینکه شهید «آتشی گوهری»، آوینی استان کرمان است که از تصاویر ضبط شده ایشان از دوران دفاع مقدس می توان به صحنه های تاریخی آن زمان یاد کرد تصریح کرد: امروز ما در آرامش و صلح قرار داریم که به خاطر تمام کسانی است که جانشان را برای این کشور دادند و باید راه ادامه داشته باشد و به پاسداشت شهداء آثار هنری ساخته و به شخصیت آنها شود.

وی بیان کرد: امیدوار بودم با آغاز کار در ساخت فیلم با حمایت ارگان های مربوطه، تولید آثاری را در این زمینه ادامه دهیم اما این اتفاق نیفتاد و من همواره به عنوان یک سرباز فرهنگی آماده کار هستم.

دکتر "عباس تقی زاده" مشاور استاندار کرمان در امور رسانه  و روابط عمومی نیز در این جلسه گفت: جنگ پدیده مخربی است که با تلخی های زیادی همراه است اما دوران دفاع مقدس دوران پر از حماسه و ایثارگری هایی بود که اگر خبرنگاران دفاع مقدس نبودند و این لحظات را ثبت نکرده بودند، حقانیت ما در این دوران به اثبات نمی رسید.

وی افزود: هر خبر و عکسی که از آن دوران به یادگار مانده، امروز یک سند افتخاری است که نه تنها برای نسلی که درگیر دفاع مقدس بود، که برای نسل امروز و آینده مایه افتخار و مباهات است.

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه  و روابط عمومی اظهار کرد: امروز اگر جایی کم بیاوریم و احساس ناتوانی کرده و تهدید بشویم، برمی گردیم به دوران دفاع مقدس که پشتوانه بزرگی برای ماست.

 

انتهای پیام/