کد خبر: 88541

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از آغاز پیگیری موضوع تخریب کوه‌های چند هزار ساله مسجد صاحب الزمان (عج) کرمان از قوه قضائیه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، محمدمهدی زاهدی با اشاره به اینکه لازمه مبارزه با مفاسد اقتصادی، پاکدست بودن است، اظهار داشت: از قوه قضائیه پیگیر موضوع تخریب کوه‌های چند هزار ساله مسجد صاحب‌الزمان (عج) به بهانه اجرای برخی پروژه‌ها خواهم شد چرا که آیندگان در مورد تخریب محیط زیست و سرمایه‌های ملی ما را مؤاخذه خواهند کرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه به آینده کشور و پیشرفت ایران اسلامی بسیار امیدواریم، ابراز داشت: مشکلات اقتصادی با اتکاء به توان داخلی و باور به داشته‌ها و ظرفیت‌های بالقوه، رفع شدنی است.

زاهدی با بیان اینکه باج‌خواهی، سهم‌خواهی و رانت، آفت مسؤولیت خطیر نمایندگی مجلس است، خاطرنشان کرد: با دستان آلوده نمی‌توان به جنگ فساد رفت.

وی عنوان کرد: برای مبارزه با مفاسد اقتصادی، خط قرمزی برای خود قائل نیستم و به زودی درباره لزوم شفاف‌سازی فعالیت‌های یک مؤسسه مالی بیشتر با مردم کرمان صحبت خواهم کرد.

انتهای پیام/