کد خبر: 88875

محمدجواد حسینخانی توانست ایام قرنطینه کرونا را به فرصتی طلایی تبدیل کند و به کتابت قرآن کریم بپردازد و طی مدت چهار ماه آن را به اتمام برساند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری فارس ، استفاده مفید از اوقات فراغت می‌تواند موجب افزایش انگیزه و خلاقیت باشد و مسیر زندگی را هموار سازد که مرد سیرجانی توانست فرصت‌های طلایی ایام قرنطینه کرونا را به فرصتی طلایی تبدیل کند و به کتابت قرآن کریم بپردازد.

محمدجواد حسینخانی می‌گوید: صبح‌ها در محل کار خود بودم اما چهار ماه در این ایام را موفق شدم عصرها را که در خانه می‌ماندم، به کتابت قرآن کریم سپری کنم و این نقطه عطفی در زندگی برای رسیدن به تعالی بود.

مجید پورمحسنی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیرجان اظهار داشت: قرآن کتابت شده توسط حسیخانی هم در نگارش صحیح و هم در خط زیبای عثمان طه، مورد تایید کارشناسان دینی و هنرمندان خطاط و خوشنویس است که کار بسیار بزرگی را انجام داده است که می‌تواند در آینده در نمایشگاه‌های شهرستاتی و کشوری به نمایش گذاشته شود.وی افزود: قرآن را با خط عثمان طه به‌صورت کامل کتابت و صحافی کردم و طی این مدت نیز 14 روان‌نویس جوهرش خرج  604 صفحه کتابت قرآن شد و خدا را شاکرم توانستم با این کتابت از برکات قرآن هم در زندگی بهره‌مند شوم.

این گزارش موجب شد که به میان مردم رفته و اوقات فراغت در ایام کرونا را جویا شویم که هر فردی سخنی به میان آورد و مطالعه، تماشای تلویزیون، فیلم‌های آموزشی، فضای مجازی، ورزش، تلاوت قرآن کریم و کتب ادعیه و کار و ...را اوقات سپری شده در این ایام عنوان کردند و توجه به خدا و قرب الهی را بهترین دستاورد افراد موفق در دوران قرنطینه کرونا عنوان کردند.