کد خبر: 88920

معاون حوزه هنری کشور گفت: تولیدات جدید حوزه هنری درارتباط با حاج قاسم از ابتدای دی‌ماه منتشر و فضای کشور به شدت متاثر از نور حاج قاسم می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، مجدالدین معلمی با بیان اینکه تا قبل از شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی، حاج قاسم برای ما یک اسم بود، یک فرمانده که برای ما و کشورمان افتخارآفرینی می‌کرد اظهار داشت: اما حالا و پس از شهادت، این حاج قاسم است که به کارهای ما جهت داده، ما را هدایت و مدیریت می‌کند.

وی با بیان اینکه ما در قبال ترویج راه و مکتب حاج قاسم وظیفه داریم و 80 درصد وقت ما را تولیدات و کارهای مربوط به حاج قاسم به خود اختصاص داده است گفت: از همان جمعه‌ای که حاج قاسم به شهادت رسید ظهر جمعه قرارگاه خود را در حوزه هنری تشکیل دادیم و تولیدات ما آغاز شد.

معاون هنری حوزه هنری انقلاب اسلامی کشور با اشاره به اینکه بسیاری از مجموعه پوسترهایی که در ارتباط با حاج قاسم منتشر شد از تولیدات حوزه هنری است افزود: موسیقی "قاسم هنوز زنده است" از جمله آثار منتشر شده در حوزه هنری است که بارها و بارها پخش و شنیده شده است.  

وی با بیان اینکه از ابتدای دی‌ماه تولیدات جدید حوزه هنری در ارتباط با حاج قاسم منتشر می‌شود گفت: تلاش ما بر این بوده تا کیفیت تولیدات ما در حوزه‌های مختلف هنری به نحوی باشد که در هر جای کشور بدون محدودیت و سختی بتوان از آن استفاده کرد.

معلمی با اشاره به اینکه تلاش شده تا این تولیدات متنوع باشد تا همه سلایق را پوشش دهد ادامه داد: از ابتدای دی جلوه‌ای جدید از تولیدات و آثار حوزه هنری مرتبط با حاج قاسم در فضای حقیقی، مجازی، تلویزیون و رسانه‌ها منتشر می‌شود.

معاون هنری حوزه هنری انقلاب اسلامی کشور از تولید و انتشار 10 سرود جدید همراه با کلیپ در ارتباط با حاج قاسم خبر داد و گفت: فضای کشور از ابتدای دی تا بهمن ماه به شدت متاثر از نور و برکت حاج قاسم می‌شود.