کد خبر: 88993

معاون دانشگاه آزاد کشور گفت: خداباوری عمیق شهید سلیمانی باعث ترس دشمنان از او بود و مسیر انقلاب با وجود شهید سلیمانی تغییر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، سیدمحمد بطحایی معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد کشور در ویژه برنامه شاگردان مکتب شهید سلیمانی در گلزار شهدای کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: به سهم و اندازه خودمان باید شهید سلیمانی را تکریم کنیم که به گردن ما و همه عالم حق دارد.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند "هر چه که یاد شهید سلیمانی را زنده کند چشمنواز و دلنواز است" گفت: فقدان بزرگ مردانی چون قاسم سلیمانی که تاریخ جامعه ما هستند بسیار سخت اما قابل بررسی است.

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد کشور با اشاره به اینکه شهید سلیمانی در شئونات مختلف زندگی مردم اثرگذار بوده است افزود: باید اعتراف کنیم که آرامش و آسایش امروز کشور مرهون شهید سلیمانی است.

وی با بیان اینکه حاج قاسم فقط رضایت حق را دنبال می‌کرد تصریح کرد: حاج قاسم فقط در حوزه نظامی و امنیتی کشور ما کار نکرد بلکه در ایجاد امنیت عالم موفق بود.

بطحایی با اشاره به اینکه حاج قاسم یک انسان به تمام معنا خداباور بود و برای همین دشمن از او می‌ترسید گفت: مسیر انقلاب اسلامی با وجود شهید سلیمانی تغییر کرده است و امروز با قدرت بیشتر حرکت خواهیم کرد.

 

وزیر سابق آموزش و پرورش با بیان اینکه معلمان ما باید به این سؤال پاسخ دهند که چگونه باید زندگی کرد که شهید سلیمانی شد و چگونه دانش آموزان را تربیت کنیم افزود: سیره شهید سلیمانی که مبتنی بر آموزه‌های دینی ما بوده است باید در کشور ترویج داده شود.