کد خبر: 89167

وزیر گردشگری ونزوئلا با بیان اینکه از شهادت سردار سلیمانی خیلی ناراحت شدم گفت: سردار سلیمانی در مبارزه علیه امپریالیسم جهانی به شهادت رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، آلی پادرون وزیر گردشگری کشور ونزوئلا صبح امروز در جوار مرقد مطهر شهید سلیمانی در گلزار شهدای کرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باعث افتخار است که در اینجا هستم.

وزیر گردشگری کشور ونزوئلا با بیان اینکه از شهادت سردار قاسم سلیمانی خیلی ناراحت شدم گفت: سردار سلیمانی در مسیر مبارزه علیه امپرالیسم جهانی به شهادت رسید.

وی با اشاره به اینکه قبل از اینکه به ایران سفر کنم راجع به گلزار شهدای کرمان شنیده بودم افزود: با حضور در اینجا شگفت‌زده شدم و تصور نمی‌کردم که اینجا تا این اندازه معنوی باشد.

به گزارش تسنیم علی پادرون وزیر گردشگری کشور ونزوئلا صبح سه‌شنبه 5 اسفندماه 99 در صدر یک هیئت اقتصادی از فعالان گردشگری این کشور وارد تهران شد و در دومین روز این سفر صبح امروز به استان کرمان سفر کرد.

وزیر گردشگری کشور ونزوئلا در بدو ورود به استان کرمان با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهید سپهبد قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت و دیگر شهدای آرمیده در این مکان مقدس ادای احترام کرد.