کد خبر: 89226

سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله و حجت‌الاسلام علی عرب‌پور نماینده ولی فقیه در سپاه استان با صدور پیامی عروج شهادت گونه طلبه مجاهد بسیجی شیخ دانیال سالاری را تسلیت گفتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری فارس ، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله و حجت‌الاسلام علی عرب‌پور نماینده ولی فقیه در سپاه استان با صدور پیامی عروج شهادت گونه طلبه مجاهد بسیجی شیخ دانیال سالاری را تسلیت گفتند.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الَّذِینَ ءَامَنُواْ وَهَاجَرُواْ وَجَهَدُواْ فِى سَبِیلِ اللَّهِ بِأَمْوَ لِهِمْ وَ أَنْفُسِهِمْ أَعْظَمُ دَرَجَةً عِندَ اللَّهِ وَأُولَئِکَ هُمُ الْفَآئِزُونَ‌

کسانى که ایمان آورده و هجرت کردند و در راه خدا با اموال و جان‌هاى خویش جهاد کردند، بزرگ‌ترین درجه را نزد خداوند دارند و اینان همان رستگارانند.

از خبر عروج شهادت‌گونه طلبه جهادی بسیجی حجت‌الاسلام شیخ دانیال سالاری بسیار متاثرشدیم. آواز روحانیون بسیحی جهادی قلعه‌گنجی بود که تا آخرین لحظات عمر پر برکتش، دست از مجاهدت و پیگیری دغدغه‌مند مسائل انقلاب اسلامی بر نداشت و همواره در سبقت گرفتن برای خدمت به مستضعفان و مظلومان، پیشگام بود.

در ادامه آمده است: فقدان او غم بزرگی برای گروه‌های جهادی و نیروهای مؤمن انقلابی و بسیجیان است.

درگذشت آن روحانی مجاهد را به بیت معزز مرحوم، هم‌سنگرانش در عرصه جهاد و همه دوستان و همراهان ایشان تسلیت و تعزیت عرض می‌کنیم واز خدای متعال برای آن مرحوم غفران الهی و هم‌نشینی با مجاهدان راه حق و برای خانواده و دوست‌دارانش صبر مسئلت می‌نماییم.