کد خبر: 89315

چهارمین رزمایش مشترک کمک مؤمنانه هیئت های مذهبی و گروه‌های جهادی شهر کرمان با حمایت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان کرمان آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل ار خبرگزاری تسنیم ، چهارمین رزمایش مشترک کمک مؤمنانه هیئت های مذهبی، گروه‌های جهادی و مساجد شهر کرمان با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان و محمدعلی روح‌اللهی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان کرمان از مصلی بزرگ امام علی (ع) آغاز شد.

این بار نیمه ماه رمضان و میلاد باسعادت امام حسن مجتبی (ع) بهانه‌ای بود تا هیئت های مذهبی، گروه‌های جهادی و مساجد شهر کرمان دور هم جمع شده و با اقتدا به کریم اهل‌بیت‌(ع) به یاری و نیازمندان در این ماه مبارک بشتابند.

محمد‌علی روح‌اللهی مدیر‌کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان کرمان در حاشیه این مراسم در گفت‌و‌گو با تسنیم اظهار داشت: چهارمین مرحله رزمایش مشترک بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان کرمان برگزار شد و این رزمایش کمک موُمنانه با همکاری هیئت های مذهبی، مساجد و گروه‌های جهادی شهر کرمان در قالب قرارگاه مشعر برگزار شد.

وی با بیان اینکه در مجموع بیش از 6 هزار بسته معیشتی تهیه و در شب و روز ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) بین نیازمندان شهر کرمان در مناطق 18 گانه توزیع می‌شود گفت: این بسته‌ها شامل روغن، برنج، ماکارونی، سویا، خرما، قند، لوبیا، رب گوجه فرهنگی و بسته فرهنگی شامل کتاب است.

امین اشرفی مسئول هماهنگی هیئت‌های مذهبی کرمان در رزمایش کمک مؤمنانه نیز با اشاره به اینکه 3 هزار و 118 بسته معیشتی به همت مجموعه‌های مذهبی شهر کرمان و 3 هزار و 118 بسته به همت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان کرمان برای رزمایش چهارم تهیه شده است افزود: هر بسته ارزش 270 هزار تومان شامل 11 قلم از مایحتاج عمومی تا بسته فرهنگی دارد.

وی با بیان اینکه چهارمین رزمایش کمک مؤمنانه هیئت های مذهبی شهر کرمان با مشارکت 60 مجموعه و هیئت مذهبی شهر کرمان برگزار شد تصریح کرد: این بسته‌ها در نیمه ماه مبارک رمضان همزمان با روز ولادت امام حسن مجتبی(ع) بین نیازمندان شناسایی شده توزیع می‌شود.