کد خبر: 89432

دبیر کانون های خدمت رضوی در استان کرمان از اجرای پویش مشارکت همگانی در ملک سلیمانی توسط خادمیاران رضوی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری فارس ، سعید کاظمی‌پور از اجرای پویش مشارکت همگانی و عموم مردم در ملک سلیمانی برای شرکت در انتخابات ۲۸ خرداد ماه توسط خادمیاران رضوی خبرداد و اظهار داشت: باتوجه به تاکید حضرت آیت‌الله  خامنه‌ای حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی موجب امنیت و اقتدار ملی ایران اسلامی می‌شود.

دبیر کانون های خدمت رضوی در استان کرمان ادامه داد: دشمنان این مرز بوم با نقشه‌های شوم خود همواره در صدد ایجاد و تلقین فضایی توام با ناامیدی و یاس برای ملت ایران بوده و از این طریق قصد دارند حضور مردم را در انتخابات کاهش بدهند.

کاظمی‌پور مردم دیار کریمان را رهروان مکتب شهید حاج‌قاسم سلیمانی خطاب کرد و تصریح کرد:  مردم شهیدپرور استان کرمان شاگردان مکتب او هستند و همچون همیشه دشمنان ایرانِ سربلند را ناکام و مایوس می‌کنند و حضوری حداکثری در انتخابات امسال خواهند داشت.

وی در ادامه به اجرای طرح "هر خادمیار عمّار انقلاب" اشاره کرد و بیان داشت: در راستای پویش مشارکت همگانی، خادمیاران رضوی به‌عنوان شاگردان مکتب حاج‌قاسم با لبیک به ندای اَینَ عَمار رهبر و مقتدای خویش حضرت امام خامنه‌ای، با حضور و دعوت خود از مردم شهیدپرور دیار سلیمانی برای مشارکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خردادماه و تجدید میثاق با آرمان‌های نظام مقدس اسلامی و سیدالشهدای جبهه مقاومت سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی به دنیا ثابت خواهند کرد علم این انقلاب بر زمین نخواهد ماند.

شایان ذکر است؛ متن این میثاق‌نامه در گلزار شهدای شهر کرمان درجوار مرقد مطهر سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی نصب شده و امضای مردم فهیم دیار کریمان پای این عهد و پیمان حک می‌شود.