کد خبر: 10274

سرمربی تیم فوتبال استقلال به خاطر تزریق سرم با تأخیری ۴۵دقیقه ای به محل تمرین آبی پوشان آمد.

آخرین تمرین تیم استقلال قبل از سفر به امارات از ساعت ۱۱: ۳۰ دقیقه امروز در زمین شماره ۲ مجموعه ورزشی آزادی پیگیری شد.

فرهاد مجیدی و میرشاد ماجدی غایبان آخرین جلسه تمرینی امروز استقلال بودند. ضمن آنکه امیر قلعه نویی سرمربی آبی پوشان با ۴۵ دقیقه تأخیر به محل تمرین آمد.

وی به دلیل سرماخوردگی شدید قبل از آغاز تمرین زیر سرم رفت و پس از بهبود شرایطش با لباس شخصی برنامه های تاکتیکی آبی پوشان را زیر نظر گرفت.

*منصور پورحیدری و شاهرخ بیانی نفرات حاضر در تمرین امروز تیم استقلال بودند.

*از ابتدای تمرین بازیکنان زیر نظر مجید صالح به گرم کردن بدن های خود پرداختند سپس در گروه های چند نفره کارهای تاکتیکی انجام دادند و در مرحله پایانی شوت به سمت دروازه و ارسال از جناحین را تمرین می کردند.

*حدود ۲۰ نفر از طرفداران تیم استقلال از آخرین تمرین امروز این تیم دیدن کردند.

*بخشی از بازیکنان تیم استقلال در خصوص مصاحبه روز گذشته کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی صحبت می کردند.

*جواد نکونام و ساموئل که روز گذشته در تمرین گروهی آبی پوشان شرکت نکردند امروز بدون مشکل برنامه های آماده سازی را پشت سر گذاشته و آمادگی خود را نشان دادند.

*مجید صالح و ایمان عالمی مربیان تیم استقلال نسبت به ارسال های بازیکنان این تیم روی دروازه ها حساس بوده و می خواستند که بازیکنان کناری با دقت این کار را انجام دهند.

*منصور پورحیدری و شاهرخ بیانی در طول برگزاری تمرین در خصوص اظهارات کی روش و برنامه ریزی او در فوتبال ما با یکدیگر صحبت می کردند.

*قرار است بازیکنان تیم استقلال پس از پایان تمرین راهی هتل آکادمی شده و پس از صرف نهار به فرودگاه برود. اعضای این تیم که شامل ۴۰نفر هستند از ساعت ۱۸ تهران را به مقصد امارات ترک خواهند کرد.

*سید حسین حسینی دروازه بان دوم تیم استقلال در تمرین دچار آسیب دیدگی شد و به تمرین ادامه نداد.

* میثم بائو جزو بازیکنانی بود که قلعه نویی به او تذکراتی داد.* حاج قاسم بدنساز آبی پوشان هم در این جلسه تمرینی غایب بود.

*در آخر تمرین قلعه نویی که روی ضربات ایستگاهی و ارسال توپ ها تاکید زیادی داشت چندین بار از عمران زاده و ایمان موسوی خواست تا دقت کنند و حتی با شوخی می گفت دور زمین بدوند.

*دیدار تیم های العین و امارات روز سه شنبه از ساعت ۲۰: ۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد.

ادامه اخبار