کد خبر: 10276

یحیی گل محمدی می گوید بازی نکردن مهدوی کیا به عنوان بازیکن اصلی در بازی فینال جام حذفی برابر سپاهان شان و شخصیت این بازیکن را پایین نمی آورد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر ملوان اظهار کرد: این بازی مثل سایر بازی های لیگ برای ما مهم است. ما حتی به بازی های تدارکاتی هم اهمیت می دهیم. از بازیکنان می خواهیم که با تمرکز زیاد مقابل ملوان بازی کنند و فکر نکنند که این بازی یک دیدار دستگرمی یا پیشواز برای بازی مقابل سپاهان است. ما با تمام قوا به میدان می رویم تا علاوه بر کسب سه امتیاز روحیه خوبی برای بازی با سپاهان بگیرم.

وی افزود: در چند روز گذشته تمرین های خوبی داشتیم و برای بازی فردا آماده هستیم. چند بازیکن مصدوم داریم که بازی کردن شان مبهم است و نمی توانیم زیاد روی آن ها حساب کنیم.

گل محمدی درباره احتمال بازی کردن کریمی در مقابل ملوان هم گفت: حضور کریمی هم در بازی فردا مبهم است. در تمرین امروز مشخص می شود که چه بازیکنانی می توانند در بازی فردا حضور داشته باشند.

خبرنگاری از سرمربی پرسپولیس پرسید آیا بهتر نبود که از مهدوی کیا به عنوان یکی از بازیکنان ثابت خود در بازی با سپاهان استفاده می کردید تا احترام این بازیکن حفظ شود گفت: مطمئن باشید که احترام او کم نمی شود. ما همه جوره درباره این موضوع صحبت کرده ایم و بهترین تصمیم را گرفته ایم و هم شخصیت و هم شان او حفظ خواهد شد. نگران این مسائل نباشید.

در این لحظه آن خبرنگار بازی خداحافظی پیوس را مثال زد که گل محمدی گفت: آن موضوع مربوط به گذشته بود و الان قانونمندتر شده ایم.

سرمربی پرسپولیس درباره کیفیت لیگ برتر دوازدهم اظهار کرد: در مجموع کیفیت لیگ راضی کننده نبود و یکی از ضعیف ترین لیگ های تاریخ را شاهد بودیم و آن هم به خاطر وقفه های طولانی مدت و بازی های فشرده بود که به کیفیت فنی بازی ها ضربه زد. اگر قرار باشد بازی های فصل بعد هم فشرده باشد، بهتر است لیگ ۱۶ تیمی شود.

گل محمدی در پاسخ به این سوال که چرا تمرین های پرسپولیس را تا پیش از بازی با سپاهان پشت درهای بسته گذاشته است گفت: ما دنبال این هستیم که حاشیه را از تیم دور کنیم. برای رسیدن به فینال خیلی زحمت کشیده ایم. فینالیست شدن را راحت به دست نیاورده ایم که آن را راحت از دست بدهیم این کار را کرده ایم تا تمرکز فنی و تیمی ما بیشتر شود. ما پیش از این هم به حضور هواداران و رسانه ها در تمرین احترام می گذاشتیم.

سرمربی پرسپولیس همچنین درباره آخرین وضعیت مهرداد پولادی و احتمال حضور در بازی با سپاهان گفت: احتمالش خیلی ضعیف است که پولادی به بازی با سپاهان برسد و تقریبا از این موضوع ناامید هستیم.

وی در پایان درباره بحث هایی که مبنی بر بازیکنان فصل آینده پرسپولیس مطرح می شود گفت: این طور مسائل در اواخر فصل زیاد مطرح می شود و نمی شود جلوی آن را گرفت. ما با همین بازیکنان به فینال رسیده ایم و هیچ دلیلی وجود ندارد که بخواهیم تیم را با دادن لیست خرید یا مازاد به حاشیه بکشانیم. باز هم می گویم که هیچ لیستی به باشگاه نداده ایم.

  فینال جام حذفی بکشنبه پانزدهم اردیبهشت در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

ادامه اخبار